Wojas Trade

Tarnów

Opinie o Wojas Trade

gilon

o ile klienci przychodza z normalni to wszystko poza tym jest okej w wojasie, ale jak sie trafi jaki meczyciel to masakra

elizabeth

Mi się tu pracuje dobrze. Dobrze mnie tratują, stawka jest okej, kasa zawsze przychodzi na konto na czas. Nie mam jakichś specjalnych uwag, po prostu jest okej.

Polka

dobra praca dla studentki. wypłaty zawsze terminowo, umowa jasna i przejrzysta. wszystko jest tak jak ustalano ze mną na rozmowie kwalifikacyjnej. poza tym nie mam się do czego przyczepić.

Antonina94

Ja prcowalam w wojasie kilka lat, w czasie studiów. Nie powiem, źle nie było. Byłam zadowolona z tej pracy, co miesiąc pewny pieniądz w kieszeni. Do tego trafiła mi się fajna ekipa i mała rotacja pracownikó u nas w sklepie więc na prawdę chciało mi się chodzić do tej pracy.

Gosia

Wojas to solidny, stabilny i wyplacalny pracodawca. Mi się bardzo podoba w tej firmie. NIe spóźniają się z wypłatami, dobrze traktują, ogólnie jestem zadowolona :)

Zostaw opinię o Wojas Trade - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojas Trade