Pro Sport S.C.

Gniezno

Opinie o Pro Sport S.C.

Maciej

Nie polecam kupna w tym sklepie, towar felerny i na dodatek nie uznają gwarancji... Buty miałem 2 razy na nogach i pekla cholewka... Buty za 600 zl. Opis od rzeczoznawcy czyli samego właściciela sklepu... Ze zbyt intensywne użytkowanie.... Haha śmiech na sali...

ktos

Nie kupujcie nic w tym sklepie... Nie uznają żadnej reklamacji wciskaja kit, ze wysyłają do rzeczoznawcy do Łodzi a tak naprawdę właściciel sklepu robi opos i stawia pieczątkę od niby rzeczoznawcy... Zwykle frajerstwo jakich mało.... Tak dbają o klientów.... Nie polecam ani sklepu w galerii ani na dabrowki

Majka

Nie kupujcie w tym sklepie nie uwzględnia reklamacji . Nie informuje o przysługujących prawach konsumenta. beznadzieja,nie polecam

Paweł

Nie kupujcie nic sklepie PROSPORT Adidas, Nike, Puma, Lacoste Galeria Gniezno ani też w jego drugim sklepie na ul. Dąbrówki w Gnieźnie. Koleś sam naprawia wszystkie rzeczy, które powinny iść na reklamacje aby zaoszczędzić kasę na przesyłkach. BEZNADZIEJA TOTALNA!!! NIE POLECAM NIKOMU...

Zostaw opinię o Pro Sport S.C. - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro Sport S.C.