Liwal Firma Handlowa Sklep nr 146

Wrocław

Opinie o Liwal Firma Handlowa Sklep nr 146

była pracownica

brednia!!! szefowa to starsza kobieta która nie ma szacunku dla pracownika a szef sie jej podporządkowywuje..... żal. Mozna tam depresji dostać, ciagłe telefony od szefa i szefowej z pretensjami a mało tego szefowa p. [usunięte przez moderatora] nie profesjonalnie odzywa się do swoich pracownikach(przeklina i wyzywa) oszukują w wypłatach nawet o 0,80gr się wykłucają jak za dużo przeleja na konto. wynagrodzenie marne.....nie polecam pozatym ponizsze opinie o kazdym sklepie i hurtowni pisze szef i szefowa podajacy sie za pracowników

Zostaw opinię o Liwal Firma Handlowa Sklep nr 146 - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Liwal Firma Handlowa Sklep nr 146