Asserwis Agencja Ochrony Leszek Kalinowski

Mrągowo

Opinie o Asserwis Agencja Ochrony Leszek Kalinowski

Valdi

Ja takze pracowalem dla niego( celowo z malej litery) przez 2 m-ce i nie otrzymalem wynagrodzenia. Czekam na nie juz ponad rok. Mimo kontaktow i zapewnien ze strony firmy, kasy brak. Pracowalem na budowie pod Warszawa. Jak to czytasz nies zanowny panie to pamietaj. Beda tak traktowali ciebie jak ty innych.

Net

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów dnia 27 lipca 2011 roku zajął stanowisko w sprawie działalności firmy GoWork.pl. Nakazał on jej zmianę swoich wewnętrznych postanowień, które naruszają zbiorowe interesy konsumentów. Firma ta zapewniła, że dostosuje się do uwag UOKiK-u.

mrrr

Lepiej niech uważa na siebie bo wpadnie na taką osobę że nie będzie zmiłuj to jest oszust nie wypłaca pieniędzy kłamię Leszek jak to czytasz to uważaj lepiej.

Szukasz pracy?

jmdi

Oszukał 4 osoby na około 11 tys. Zawinął się i nie wypłacił pracownikom pieniędzy

niemoc
użytkownik zarejestrowany

Szanowni Państwo, AsSerwis Agencja Ochrony jest koncesjonowaną firmą zajmującą się kompleksową ochroną osób, mienia oraz monitorowaniem obiektów i pojazdów samochodowych z interwencją grup interwencyjnych.- patrząc na to Daniel, stwierdzam, że znają się na rzeczy i dobrze traktują pracowników

ochroniarz

ja mam dobrą opinie o tej firmie powyższe wpisy świadczą tylko o tym, że pewnie wylecieliście z pracy z wiadomych powodów (ucieczka albo alkohol) dużo ludzi pracuje w firmie od lat i sobie chwalą.

Zostaw opinię o Asserwis Agencja Ochrony Leszek Kalinowski - Mrągowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asserwis Agencja Ochrony Leszek Kalinowski