Motozbyt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

Tomaszów Lubelski

Opinie o Motozbyt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

pan Kazio prezes nie płaci za wykonane prace, to szuj.a i o.szust. uprzedzam naiwnych którzy dają się zwieść jego gadaniną.

Wiesz coś na temat szefa firmy Motozbyt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe ? Wiesz czy jest bardzo wymagający, czy można się z nim dogadać? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Motozbyt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe - Tomaszów Lubelski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Motozbyt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe