Aligator Firma Handlowa Bożena Gruchel Oddział

Żory

Opinie o Aligator Firma Handlowa Bożena Gruchel Oddział

yakao

bardzo się cieszę! ja właśnie też chce u nuch torebke kupić no i nie wiem tylkko jak to teraz bedzie wyglądało szczerze mówiąc czy faktycznie można na jakieś zniżki liczyć?

Martyna

Posiadam już kilka torebek zakupionych w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona. Obsługa zawsze doradzi i znajdzie to czego potrzebuję.

Dominika

Doskonały sklep, miła obsługa która w trudnych sytuacjach umie doradzi, korzystne ceny, piękne produkty. Polecam

Ola

Moja przyjaciółka zrobiła mi prezent na urodziny, gdzie kupiła dla mnie bagaż z którego jestem bardzo zadowolona, korzystne ceny. Polecam

Klaudia

Zamówiłam dla mojej mamy nową torebkę w korzystnej cenie z której jest bardzo zadowolona, dogodny kolor który jej pasuje. Polecam

Dorota

Skorzystałam z usług tej firmy w której zakupiłam torby podróżne z których jestem zadowolona, występują dogodne ceny danego produktu. Polecam

Anika

Znakomity sklep,potrafią doradzić w wyborze torebek,jestem bardzo zadowolona z zakupu Polecam

Zostaw opinię o Aligator Firma Handlowa Bożena Gruchel Oddział - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aligator Firma Handlowa Bożena Gruchel Oddział