Investor Nieruchomości

Poznań

Opinie o Investor Nieruchomości

Joanna

Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako Doradca ds. nieruchomości. Co jako obecni pracownicy firmy możecie podpowiedzieć osobom, które myślą o przesłaniu swojej aplikacji? Jak wygląda codzienna praca osoby na tym stanowisku?

mao

Pewnie, że zarobki mają na bardzo dobrym poziomie @true, najwięcej o tym świadczy właśnie brak rotacji wśród pracowników, bo w końcu wypłata jest terminowa. Ciekawe tylko dorzucają jeszcze jakieś benefity.

Zostaw opinię o Investor Nieruchomości - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Investor Nieruchomości