Marcin Rakowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka

Opinie o Marcin Rakowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka

Lawyer_2

Bardzo polecam

Gość

Też chciałbym mieć kancelarię na starym mieście :)

Maciej

A ja polecam kancelarię jako klient. Generalnie obsługują duże międzynarodowe firmy, ale do mniejszych spraw przykładają się tak samo dobrze. Chociaż moja sprawa nie była bardzo skomplikowana to byłem na bieżąco informowany o wszystkich postępach i opcjach działania. Wszystko zakończyło się sukcesem. Ale co najważniejsze czułem się w dobrych rękach i dlatego przeżyłem całość bez większych nerwów.

Piotr

Bardzo polecam !!!

lawyer

To jest przeciez bardzo renomowana kancelaria obslugujaca topowych klientow. Bardzo trudno sie tam dostac. Mi sie udalo i pracowalam ponad rok, potem rozdzwonili sie headhunterzy i przeszlam do duzej miedzynarodowej sieciowki, bo zawsze o tym marzylam. Potem okazalo sie, ze wybrlali mnie wlasnie z uwagi na wczesniesza prace ;) Do tej pory utrzymuje zreszta dobre relacje z bylym szefem.

Pozdro dla wszystkich

Ja też tam pracowałam, potwierdzam opinię mojego kolegi. Pozdrawiam jego i cała ekipę kancelarii ! Dzięki temu czego się tam nauczyłam świetnie sobie radzę na rynku. Podobne doświadczenie można tylko zdobyć w którejś z miedzynarodowych sieciówek, o ile ktoś wytrzyma tempo pracy ...

Radca

Pracowałem tam dwa lata. Nigdzie nie nauczyłem się tak dużo. Plus to bardzo wysoka jakość pracy i dbałość o klientów. Bardzo dobre wynagrodzenie i warunki pracy. Minus to, że nie każdy sobie radził, a z gorszymi prawnikami nie były przedłużane umowy. Czytałem powyższe krytyczne opinie. Nie wierzę aby te osoby u nas pracowały albo wogole były prawnikami bo z taką kulturą osobistą i sposobem wyrażania się nie ma szansy zostać adokatem, radcą prawnym, a co dopiero pracować w czołowej kancelarii.

Zostaw opinię o Marcin Rakowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marcin Rakowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka