Opinie o Rakowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rakowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rakowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rakowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka w Warszawa

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Rakowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka?

PB Nowy wpis

Moim zdaniem najlepsi. Jezeli wiecie kto to pozdrawiam ::

AZ Nowy wpis

Genialna Pani Mecenas ML :)

Franek Nowy wpis

Ostatnio stosunkowo mało informacji trafiło na to forum, szkoda bo dla kandydatów każda opinia pochodząca od pracowników jest pomocna.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rakowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Jaka umowa obowiązuje w Rakowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka podczas okresu próbnego?

Nickus

Taka kancelaria jak poziom języka polskiego na stronie:)

Janek

Ta kancelaria prezentuje poziom ogłoszeń o pracę: aż zgrzyta brak znajomości podstawowych zasad językowych, stylistycznych, interpunkcyjnych, umiejętności sformułowania poprawnego tekstu po polsku, np. "szeroka możliwość" :)

Zibi

Świetna kancelaria, a o tego świetny pracodawca ,więc nic więcej dodać się nie da!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Rakowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

A.

Nie ma takiego problemu. Godziny pracy sa elastyczne i rozsadne. Nie siedzimy po nocach ani w weekendy. Wiekszosc z nas sama zarzadza swoim czasem.

Jerzy

Kancelaria ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Żałuję, że nikt nie z pracujących nie korzysta z forum.

M
@Jerzy

Witaj Jerzy, ja tam pracowałam przez dłuższy czas, zakładam, że jesteś prawnikiem tak jak ja, wiec w czym mogę ci pomóc ?

Lawyer
@Jerzy

Wiekszosc z nas pracuje tutaj od wielu lat, a nowe osoby w zasadzie przychodza tylko wraz z rozwojem kancelari, ktora cyklicznie sie powieksza. Tak wiec nie ma wiekszego ruchu ani zainteresowania tego typu portalami. Jestesmy mocno zintegrowani jako zespol wiec o zgrzytach czy problemach tez nie ma za bardzo co pisac. To naprawde fajne miejsce do pracy.

Julita

Rzadko zamieszczane opinie ? Dobra praca nie sprzyja korzystaniu z tego wątku?

Też chciałbym mieć kancelarię na starym mieście :)

hieronim
@Gość

Stara klatka schodowa, czasem nocują bezdomni, w kancy stary sprzęt i wyposażenie, po taniości :)

Ryszard

@MD Czyli informacja na temat wynagrodzenia, benefitów, jak i pakietu socjalnego nie została Ci przedstawiona na rozmowie rekrutacyjnej przez rekrutera firmy Marcin Rakowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka? Popraw mnie proszę jeżeli się mylę.

Ryszard

@MD Dziękuję za odpowiedź. A czy nowym pracownikom w firmie przysługuje jakiś pakiet socjalny, jakieś benefity? Jeśli zostało Ci to przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej to powiedz o tym proszę. Jak widzisz, mało jest informacji w wątku na temat firmy Marcin Rakowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka, dlatego każda informacja jest istotna. Powodzenia w przyszłych rekrutacjach.

@Ryszard

Ja o to nie pytałem, chodziło mi głównie o stabilną pracę i przyzwoite wynagrodzenie, bo z tym coraz gorzej na naszym prawniczym rynku. Tak więc niestety tu nie pomogę.

Ryszard

@MD Świetna informacja. Chciałbym spytać, na jakie stanowisko aplikowałeś w firmie Marcin Rakowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka oraz czy otrzymałeś tę pracę? Mam nadzieję, że tak i jeśli mógłbyś wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia w firmie? Na pewno każdy kto chciałby złożyć tutaj swoje CV, będzie Ci wdzięczny!

@Ryszard

Cześć Ryszard, ja aplikowałem na stanowisko starszego prawnika. Niestety wybrano kogoś innego, ale wiem, że było po prostu bardzo wielu kandydatów. Co do warunków zatrudnienia to zostałem zapytany o swoje oczekiwania finansowe i miałem wrażenie, że były one OK. Pracowała tam kiedyś moja koleżanka, więc wiem, że zarabia się dobrze.

MD

Bylem wlasnie na rozmowie kwalifikacyjnej, bardzo fajna kancelaria i swietna merytoryczna rozmowa. Widac ze swietny zespol i fajna atmosfera.

Prawda w oczy kole

Cóż, widzę, że mój poprzedni wpis został usunięty ;) Pan mecenas nie uznaje innych opinii poza swoją. Zastanawiające, że nie ma tu ani jednej negatywnej opinii, a rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej.Ciekawe czemu w kancelarii panuje taka rotacja, ludzie nie mają ochoty pracować ani w takiej atmosferze ani za takie pieniądze, skoro wg każdej opinii tutaj jest tak fantastycznie :) zabawne. Ludzie, nie dajcie się nabrać!!! Jeśli chcecie mieć jakiś poziom pracy, standard i kulturę, to źle trafiliście

Pozdrawiamy
@Prawda w oczy kole

Aniu, my naprawde wszyscy zyczymy Ci jak najlepiej i mamy nadzieje ze sie zawodowo realizujesz. A potrzebujemy nowych osob, bo mamy tyle pracy, z czego sie bardzo cieszymy.

Lawyer_2

Bardzo polecam

Maciej

A ja polecam kancelarię jako klient. Generalnie obsługują duże międzynarodowe firmy, ale do mniejszych spraw przykładają się tak samo dobrze. Chociaż moja sprawa nie była bardzo skomplikowana to byłem na bieżąco informowany o wszystkich postępach i opcjach działania. Wszystko zakończyło się sukcesem. Ale co najważniejsze czułem się w dobrych rękach i dlatego przeżyłem całość bez większych nerwów.

Bardzo polecam !!!

lawyer

To jest przeciez bardzo renomowana kancelaria obslugujaca topowych klientow. Bardzo trudno sie tam dostac. Mi sie udalo i pracowalam ponad rok, potem rozdzwonili sie headhunterzy i przeszlam do duzej miedzynarodowej sieciowki, bo zawsze o tym marzylam. Potem okazalo sie, ze wybrlali mnie wlasnie z uwagi na wczesniesza prace ;) Do tej pory utrzymuje zreszta dobre relacje z bylym szefem.

Zostaw merytoryczną opinię o Rakowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka - Warszawa

Rakowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka