Kwadrans

Kraków

Kwadrans

Opinie o Kwadrans

pablo

Adres- Karmelicka 31 i Grodzka 32 Odradzam. Jedzenie okropne, na kuchni panuje balagan, ziemniaki stoja w tej samej wodzie po kilka dni az skwasnieja i sa ubijane z nowymi w jednym garze .. Wlasciciel oszczedza na produktach i pracownikach, zdazalo sie że po prostu sobie zapomniał iż jest 10 i tego dnia są wypłaty ;) wszystko jest najnizszej jakosci a czasem nawet po terminie. Najlepiej naslac tam sanepid i zamknac!!!DNO!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Kwadrans - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kwadrans