Pałac Śmiłowice Hotel

Śmiłowice

Opinie o Pałac Śmiłowice Hotel

Ana

Nie wszystkie zachowania są godne 4 gwiazdek. W czasie pobytu w środku nocy rozprysla się nam szyba w kabinie prysznicowej, dziękować Bogu, że nikogo nie bylo w łazience. Szef obiektu był zniesmaczony jakby to była nasza wina, szefowa owszem przeprosiła, chociaż mamy świadomość, ze to nie jest również wina ani szefostwa ani obsługi (chociaż jakieś przeglądy powinny być wykonywane) za takie niedogodności hotel powinien odpowiadać. Raz nieprzespana noc, brak możliwości skorzystania z porannego odświeżenia i fochy szefa :- według mnie niedopuszczalne zachowanie na hotel z taką renomą.

Zostaw opinię o Pałac Śmiłowice Hotel - Śmiłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pałac Śmiłowice Hotel