Dobler-Modi Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Łódź

Opinie o Dobler-Modi Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Miriom

Mam wrażenie, że powinieneś dołączyć do Dobler-Modi Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe jeśli się nad tym zastanawiasz, sytuacja jest korzystna, w sumie coraz bardziej, ja Ci szczerze polecam

Boguś

Racja... właściciel jest niepoważny i niesłowny, zalecam szczególną ostrożność każdemu kto chce z nim robić interesy

pysia

Całkowicie się zgadzam,a (usunięte przez administratora)to mało powiedziane,nie płaci za nadgodziny,wpada jakby piorun go strzelił,a pierwszą opinię chyba napisał sam żeby łapać naiwniaków.

Wirek1910

Beznadziejny pracodawca,wyzyskiwacz.Nie szanuje ludzi nie placi wynagrodzenia.Chcecie byc zdrowsi to omijajcie go z daleka.(usunięte przez administratora).Facet ktory pisal ze taka super firma to jest chyba z rodziny albo sam sie on wylansowal,ale ludzie z Lodzi juz go znaja

zuza

Jeżeli pracę za 7,50 uważasz za super to czemu tam dalej nie pracujesz?

Zostaw opinię o Dobler-Modi Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dobler-Modi Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe