Work Service S.A - biuro

Poznań

Opinie o Work Service S.A - biuro

były pracownik

Pracodawca tragiczny, zero organizacji, chaos, mało płatna i można się wykończyć fizycznie pracy do zajechania, człowiek robi za 3 a dają marne pieniądze.Nie polecam nikomu tej firmy- [usunięte przez moderatora].Firma nie ma szacunku dla swoich pracowników [usunięte przez moderatora] Pracujesz jak masz urlop wypoczynkowy, L4 bez wytchnienia ich nieobchodzi to że chcesz odpocząć albo pracujesz albo wypad...............

Zostaw opinię o Work Service S.A - biuro - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Service S.A - biuro