Power Box

Zabrze

Opinie o Power Box

Trytek

Firmy nie polecam pracowalem u nich przy paru imprezach, praca niby na 8h w rzeczywistości są imprezy gdzie przepracujesz 20 h i następnego dnia nie masz wolnego. Kasa śmieszna po przeliczeniu na godziny (150zl za imprezę). Wszystko robione na lewo, umowy swoje a wyplaty pod stołem tylko do ręki i w 3 ratach. Właściciel Pan Mirek... Szkoda gadać. BHP? Kompletny brak! Wchodzenie na słupy konstrukcji ALU wysokiej na 8.5m bez jakichkolwiek zabezpieczeń to norma! wszyscy pracownicy bez badań lekarskich. Większość ludzi pracuje bez umów i ubezpieczenia. Nie ma nawet apteczki pierwszej pomocy. Tutaj nie liczy się pracownik tylko żeby szef zarobił. Atmosfera w pracy masakra, szef ciągle marudzi i krzyczy po pracownikach. Miesza ich z błotem. Na pewno nie pomoge przy kolejnych imprezach. Tobie też nie polecam.

Zostaw opinię o Power Box - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Power Box