Heatmasters Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Heatmasters Sp. z o.o.

alx

szwed, powiem ci szczerze że firma powinna raczej skupić się na rynkach zagranicznych - tam jest więcej pieniędzy do zdobycia. Nie wiem tylko jaka jest szansa na to aby coś nowego im siętrafiło. Wysyłają oferty?

Szwed

Gdyby nie zlecenia z Finlandii to firma by padła a machloje zarządzającego i tak w końcu wyjdą na jaw

uzi

Kiedyś to była bardzo dobra firma. Od kilku lat jest kompletnie nieudolnie prowadzona i ta sytuacja trwa niestety do dziś. Permanentna ignorancja ,kompletny brak wiedzy o rzemiośle i brak przygotowania w prowadzeniu takiej firmy skutkuje tym, że jest na krawędzi upadku. Skąd Finowie takiego "typa" wzięli? Gość nabije kabze, rozwali firmę i pójdzie do innej.

Szukasz pracy?

pwht

daj sobie spokój z ta firmą szkoda nerwów

bogdan

Orientuje sie ktoś czy w tej firmie sa przyjęcia? ewentualnie jakie są zarobki na produkcji?

solar

a ja ciongle jeszcze paracuję tam ale mam nadzieje ze juz niedlugo

koniec

Na szczęście moja kariera w tym syfie się skończyła uff

ZRE

dno i wodorosty

niemiec

ta firma to totalne nieporozumienie

Zoran

zapraszamy

Zostaw opinię o Heatmasters Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heatmasters Sp. z o.o.