Opinie o Marek Młodnicki PPHU Anmax w Bełżyce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Marek Młodnicki PPHU Anmax, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marek Młodnicki PPHU Anmax na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Młodnicki PPHU Anmax w Bełżyce

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

(usunięte przez administratora) praca po godzinach. Nie polecam

Mu

Pracownicy pracują bez umowy o pracę mając na utrzymaniu rodziny są wyrzucani z dnia na dzień bez podania przyczyny, praca miała być od 7-17 a w rzeczywistości wyjeżdżą się o 6 wraca przed 20. Pan wlasciciciel na rozmowie kwalifikacyjnej mija się z prawdą. Zdecydowanie nie polecam

Izabela
@Mu

Serio bez umowy robią? A z tym mijaniem się z prawdą to o co Ci konkretnie chodzi?

Mu Nowy wpis
@Izabela

Na rozmowie kwalifikacyjnej zaproponowano mi i miałem pracować jako oprleratoe koparko ładowarki ładowarki rzeczywistości przez 2 miesiące robiłem tylko na Łopacie mimo tego że mam uprawnienia na koparko ładowarki

Izabela Nowy wpis
@Mu

Ale powodem był brak zleceń na koparkę? Bo rozumiem, że łopatą to jechałeś tam, gdzie ona wjechać nie mogła. I wynagrodzenie koniec końców mimo innej specyfiki to samo jakbyś na koparce robił, tak?

Loru Nowy wpis
@Mu

Dokładnie tak jest. Właściciel bajki mógłby pisać co obiecuje, a rzeczywistość jest zupełnie inna. Typowa praca fizyczna. Atmosfera średnia. Plus wypłata na czas. Przy takich zarobkach firma jeszcze długi czas nie stworzy mocnej ekipy pracowników.

Łucja

Wiele tu zarzucacie jednak są tez i pozytywne komentarze. Ciekawi mnie o co chodzi dokładnie, że są "straszne koszty dojazdów", może ktoś rozszerzyć temat?

Seba Nowy wpis
@Łucja

Pracowałem w tej firmie bez umowy za śmieszne pieniądze do tego musiałem dojeżdżać z lublina do Bełżyc gdzie się mieści firma na własny koszt. Gdy planowałem odejście z rej firmy pani prezes chciała zatrzymać tym że szef miał w planach kupić busa na dojazdy do firmy żeby pracownicy nie ponosili kosztów :)

(usunięte przez administratora) praca po godzinach. Nie polecam

@Marek

Uprzejmie informuję, że z powodu szkalowania dobrego imienia firmy występujemy na drogę prawną, mianowicie : zgodnie z art. 212 Kodeksu Karnego § 1. kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności, § 2 jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Ponadto zgodnie z art. 216 Kodeksu Karnego § 2 kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Mając powyższe na uwadze informujemy, że wobec osób dopuszczających się powyższych czynów, będą podejmowane stosowne kroki prawne.

Klient
@Właściciel

Hahah wez Pan się nie osmieszaj strona przeznaczona jest do pisania opini o Firmie i każdy ma prawo mieć opinie jaka uważa. Więc jak to powiedział prezydent nie strasz nie strasz ????????????????????

luck

(usunięte przez administratora) prawda ja pracuje ponad rok i nie narzekam a większość wyleciało na własne życzenie. niestety za siedzenie nikt nie zapłaci, a wyplata na czas

Hanna
@luck

Masz rację, żeby być zadowolonym z pracy w danym miejscu trzeba też dać coś od siebie i się starać a nie tylko wymagać :D Skoro pracujesz ponad rok to rozumiem, że raczej można tu liczyć na stabilne zatrudnienie :)

@Hanna

Jeśli chcesz pracowac pracuj. Krzyżyk na drogę. To mikro firma a taka duża ilość negatywnych komentarzy nie bierze się z nikąd. Życzę sukcesu ????

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Marek Młodnicki PPHU Anmax? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku PRACOWNIK FIZYCZNY?
logo firmy Ajent Punktu Kurierskiego
Bełżyce
Pakersi Kamil Kik
(46 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Igor

Czyli macie duży problem z nadgodzinami?

Mariusz

Zatrudnialem się jako kierowca A gonili mnie do łopaty. Wśród pracowników alkoholizm , średnia atmosfera , jeśli ktoś chce pracę fizyczną to okej, liczysz na coś więcej, nie polecam.

@Mariusz

Ktoś

Najgorsza firma w Belzycach. Nie wypłaca pieniędzy na czas. Nie szanuje ludzi. Gania ludzi po godzinach. A za to zero wynagrodzenia. (usunięte przez administratora)

Jan
@Ktoś

Czy do sytuacji, o których piszesz dochodziło w Anmax już wcześniej? Jak szefostwo usprawiedliwiało opóźnienia w wypłatach wynagrodzenia? Czekam na Twoją odpowiedź!

@Ktoś

Tomek

Bardzo dobra firma ale jednocześnie bardzo wymagająca i dlatego pewna grupa osób narzeka?

Yo
@Tomek

Opinie wystawił Pan Tomasz M. Osoba która nie ma prawa do własnego zdania lub realizacji swoich obowiązków bez zgody swojego właściciela. Buda i smycz. Nie polecam

@Yo

Lelum

Jeśli liczysz na coś zapomnij. Praca na 2-3 miesiące formie dorobienia. Właściciel złotousty mówca bez pokrycia. Straszne koszty dojazdów. Pesja terminowo. Najnisza na konto..

@Lelum

luck

miało być nie prawda

Obecnie coś dzieje się w firmie Anmax Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Marek Młodnicki w miejscowości Bełżyce? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Oczekujemy na nowe informacje odnośnie Anmax Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Marek Młodnicki, napiszcie co u nich słychać!

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Młodnicki PPHU Anmax - Bełżyce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Marek Młodnicki PPHU Anmax?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Młodnicki PPHU Anmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Młodnicki PPHU Anmax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marek Młodnicki PPHU Anmax
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tadeusza Kościuszki 125
    24-200 Bełżyce
  • NIP: 7171290505 REGON: 432513185

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marek Młodnicki PPHU Anmax