POTRiS Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki, Rekreacji i Sportu

Opinie o POTRiS Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki, Rekreacji i Sportu

fikus

a czy aby firma była dobrze postrzegana, musi mieć nie wiadomo jak wielu partnerów biznesowych? Sądzę, że w branży turystycznej nie o to do końca chodzi :)

Klient

Odradzam współpracę z firma POTRIS. Firma ma problemy finansowe i bardzo trudno się z nią współpracuje.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie POTRiS Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki, Rekreacji i Sportu? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw opinię o POTRiS Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki, Rekreacji i Sportu - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POTRiS Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki, Rekreacji i Sportu