Frasses Bar

Brzesko

Opinie o Frasses Bar

non
użytkownik zarejestrowany

może jest szansa, żeby znaleźć zatrudnienie u nich, ale ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie. Widocznie nie ma rotacji wśród pracowników, bo wypłata jest.

Bambina

Pracowałam w Frasses Bar w Tarnowie i szczerze mówiąc było ok. Pieniądze jakie by nie były zawsze będzie ich mało, ale zawsze były wypłacane w terminie. Jesli było więcej godzin były płacone nadgodziny. Po powrocie z zagranicy miałam okazje pracowac w rożnych firmach i jeżeli chodzi o szefostwo to we Frasses naprawdę byli w porządku. Nie było terroru, atmosfera fajna. Pozdrawiam

śmiertelnik

Czy można coś dobrego powiedzieć o barze Frasses w Brzesku ? Na pewno nie o szefostwie tego baru, na pewno nie są katolikami. Każą pracować dziewczyną w święta, czy one nie mają rodzin, czy nie chcą spędzić święta w domu z rodziną ? Widocznie inaczej postrzegają święta szefowie baru Frasses i każą pracować bez względu jaki jest to dzień. Co do wynagrodzenia to też nie ma kokosów, dziewczyny pracują po 13 godz co drugi dzień, w miesiącu mają ponad 200godz. A wypłata to nawet nie minimalna krajowa. Gdyby inspekcja pracy się temu przyjrzała hmm... coś by się działo ;-) Pozdrowienia dla dziewczyn z Frassesa

Zostaw opinię o Frasses Bar - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frasses Bar