Z.K.I. U.T.Z. Rajgras Dariusz Szymura

Rybnik

Opinie o Z.K.I. U.T.Z. Rajgras Dariusz Szymura

zniszczek

Koleszka ma chody w UM Żory i "wygrywa" przetargi ;-)) spokojnie spokojnie!! wszystko odda!!!!

odcisk

Oh tragedia !! brak umowy fundament firmy !! średnie wynagrodzenie za 12h dziennie na m-c to 1200zł max. pomijając że do ręki :) Omijanie urzędów skarbowych z u s itp. to motto Dariusza :) Najwięcej przetargów wygrywa dzięki tym powyższym działaniom , więc szczerze odradzam !! Lepiej puszki po piwie zbierać niż marnować czas

sixpereraccurve

[usunięte przez moderatora]pamiętam robotę na czarno i nędzne stawki,Piotrek

Zostaw opinię o Z.K.I. U.T.Z. Rajgras Dariusz Szymura - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.K.I. U.T.Z. Rajgras Dariusz Szymura