Glue-Invest S.A.

Łódź

Opinie o Glue-Invest S.A.

Misiek

Szukam pracy i chciałbym się dowiedzieć czy Glue-Invest S.A. planuje jakieś przyjęcia od maja czy niestety nie?

Jak się komuś nie chce pracować to wszędzie będzie mu żle. Nie ma może raju, ale może być. A jeśli jest tak żle to zawsze można pracę zmienić. Pozdrawiam wszystkich.

To źle słyszałeś jeżeli uważasz że zarobki w kwocie 1300 biuro i koordynatorzy mający region pół polski 2100 netto podstawy, odliczając wyżywienie na własny koszt gdyż firma nie jest twoim sponsorem premia uznaniowa około 600 do 1000 zł. I cały czas Cię nie ma w domu bo masz pół Polski do objechania co jest oczywiście nie realne. Ja nie polecam atmosfera fatalna dział handlowy w biurze to babiniec i pani Dyrektor wiecznie szukająca poklasku wśród swoich marionetek. Pozdrawiam Pracownik

Zostaw opinię o Glue-Invest S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glue-Invest S.A.