Przychodnia Stomatologiczna Dentaria

Częstochowa

Opinie o Przychodnia Stomatologiczna Dentaria

Rozalja

Również polecam. Moja przyjaciólka miała okazję tam pracować i aż płakała jak musiała zostawić te pracę przy przeprowadzce. Ja mogę się wypowiedzieć jako bardzo zadowolona pacjentka. Miałam tutaj robione licówki i to jest przychodnai na swiatowym poziomie bo teraz mam uśmiech jak z Hollywood!

Niko

Polecam, polecam, POLECAM! Miejsce idealne. Na Święta życzę wszystkim przedsiębiorcom, żeby ich firmy od Nowego Roku zaczęły tak wyglądać i funkcjonować. Bardzo dobry zespół, usługi najwyższej jakości, koncentracja na kliencie, cud, miód, orzeszki :D

Zostaw opinię o Przychodnia Stomatologiczna Dentaria - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przychodnia Stomatologiczna Dentaria