Opinie o Carrot w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carrot. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrot w Łomianki

Magda Nowy wpis

Czy macie dużo konfliktów w ekipie ?

@Magda

Specjalne :) kuku ???

kalan Nowy wpis

pierwsze słyszę, pracownicy dostają wypłatę zawsze terminowo i też przez chwilę miałem okazję u nich się zahaczyć i nigdy nie miałem żadnej obsuwy jeśli chodzi o ich wypłacalność, dlatego bardzo dziwi mnie twoja opinia

sasa Nowy wpis

Istnieje istnieje pracowałem niecały rok więc mogę coś powiedzieć Niestety firma praktycznie nie wypłacalna pracujesz od poniedziałku do niedzieli kierowcy po 2 tygodnie bez wolnego pracują towar naj gorzeszej jakości warunki pracy fatalne najgorzej na obieraku gdzie śmierdzi a z 4 samochodów jeden albo i wogóle nie działają z oszczędności.Gdy przychodzi czas niby wypłaty dowiadujesz się że szef pan Reg.... nie ma pieniędzy na wypłacenie wynagrodzeń bo musi mieć na zakupy i to się dla niego liczy nie polecam

robson

LUDZIE ON [usunięte przez moderatora] ZAOPATRUJĄ ŻŁOBKI I PRZEDSZKOLA W TOWAR WARZYWA I SPOZYWKĘ już nie robię tam ponad rok ale to się nadaje do sanepidu albo jeszcze dalej trzeba czekac aż zatruja cały żłobek lub przedszkole

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Carrot? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym w weekendy ŁOMIANKI
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Łomianki
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Piekarnia - krojenie ciast
Golden Serwis Sp. z o.o.
logo firmy INŻYNIER REALIZACJI PROJEKTÓW
Adal Sp. z o.o
szczupak

bin laden - 2013-04-12 13:13:57 ludzie najgorszy syf pod słońcem jak to miało być pięknie jak przyjmowałem się do pracy a teraz nie dość [że nie wiem kro to jest szwagier tempczyka czy cholera wie kto ] wali kazdego w wyliczeniach wypłat to jeszcze płaci na raty czasami 27 czy 28 dzwonisz o kase a on do ciebie z tekstem wy to tylko o jednym chcecie gadac o forsie szczerze odradzam pracy w tym syfie nie dość że jebiesz jak wół to świątek piątek czy niedziele na noce a wszyscy i tak maja cię w [usunięte przez moderatora] i ci wypominają że się obijasz nie licz na zarobki większe niż 2tyś do łapy a to też pewnie przy 10 lub więcej godz na same noce oczywiście choć obawiam się że jak ci ten brodaty kutafon zacznie wypłate liczyć to według twoich obliczeń wyjdzie 2100 u niego 1800 i nie interesuje go co ty o tym myslisztak masz racje też tam swojego czasu [od ponad roku mam spokój i normalna robotę] robiłem rogulski to kawał huja i złodzieja tempczyk to ma wszystko w dupie rzadko tam bywa albo wcale pewnie przyjezdza tylko po faktury i dowiedzieć się jakie straty firma przynosi bo to widać z daleka że to pralnia pieniędzy to jest firma otwarta na przynoszenie strat a nie na zarabianie warunki pracy fatalne podobno jeszcze gorsze jak przeniesli się do magazynu w ołtarzewie samochody trupy jakich mało w warszawie towar najgorszy na giełdzie jest kupowany aby było najtaniej jeżeli ktoś chce zamawiać towar i kasy nie spłacac to tylko w carrocie niby tam straszą jakimiś stempelkami firmy egzekucyjnej ale to lipa i tylko tak aby grożnie to wyglądało przykłada się te stemple kierowcy walą na lewo towar aż miło zatrudnienie połowa na czarno połowa ukraińców bez pozwolenia na pracę a już obierak to istny cyrk syf smród brób i malaria choć teraz podobno na nowym obieraku sa lepsze warunki bo na starym to była masakra tylko sanepidu tam brakuje oj chyba by nie było mandatów tylko od razu wyrok 5 lat za kratkami na taki stan hurtowni w warszawie

bin laden

Zostaw merytoryczną opinię o Carrot - Łomianki