Agrana Fruit Polska Sp. z o.o.

Ostrołęka

Opinie o Agrana Fruit Polska Sp. z o.o.

Arturo

Kilka lat pracowałem w Firmie Agrana Fruit Polska i był to najtrudniejszy okres w moim życiu. Nieustanny stres. Jeśli chodzi o głowną osobę zarządzającą siedzibą w Ostrołęcę (celowo nie ujawniam nazwiska choć informacja ta jest ogólno dostępna)nie mogę powiedzieć ani jednego dobrego słowa - niestety! Pan dyrektor traktuje ludzi jak przedmioty, brak szacunku i mobbing. Firma jest jak najbardziej porządną firmą, wina leży po stronie zarządu:( Nie polecam jako przyszłego pracodawcy.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Agrana Fruit Polska Sp. z o.o. - Ostrołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrana Fruit Polska Sp. z o.o.