Pikser Paweł Ślęzak

Świdnica

Opinie o Pikser Paweł Ślęzak

zajk
użytkownik zarejestrowany

jacek, z tego co wiem to w pikser trudno się zatrudnic, nie zatrudniaja wiele personelu, rotacji tu nie ma, także trochę prózno czekac na oferty pracy od nich.

mp

Miałem pech poznać Pawła osobiście pracować dla niego w NATEO. Został wywalony! ale to już było za późno dla firmy, poszła na dno. Krótko jest to oszust i naciągacz przestrzegam, ładnie gada i mydli oczy. W konsekwencji zostaniecie bez pieniędzy jak ja.

mmk

Do loko - ale bzdury, jest zasadnicza różnica pomiędzy wywalili go a sam odszedł, oj polska zawiść i zazdrość; ja współpracuję ponad 2 lata i sobie chwalę

loko

Tak , miałem \"przyjemność\" poznać Pana [usunięte przez moderatora] jak pracował w Nateo , później go wywalili . Naciągacz i chodzący chaos..... Jako pracodawca ? to dopiero musi być ubaw.....żenada.

I udało Ci się? ja obecnie rozglądam sie za inną robotą, gdzie jest ta firma? i czy rzeczywiście jest tam taki fajny klimat?

Zostaw opinię o Pikser Paweł Ślęzak - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pikser Paweł Ślęzak