Mlekovita Spółdzielnia Mleczarska

Kropiwnica

Opinie o Mlekovita Spółdzielnia Mleczarska

urek

Niektórzy pewnie mają częściowo rację, no ale @omenha jako przedstawiciel handlowy w firmie nie ma powodów do narzekania. Jest podstawa a do tego jeszcze dochodzi premia

LESZEK

PRACOWALEM 16 LAT.NIE BYLO ZLE .TERAZ JESTEM NA ZACHODZIE 4 LATA MAM POROWNANIE DO ZACHOWANIA KIEROWNICTWA TAM I TU. TU W HOLANDII PRZYNAJMNIEJ SA NORMALNI KIEROWNICY.NIECH KIEROWNICY PRZYJADA NA ZACHOD ZOBACZA JAK POWINNI SIE ZACHOWYWAC DO PRACOWNIKOW.POZDRAWIAM KIER.BOZENKE I KIER SAMSELA Z MASLOWNI.POZDROWKA DLA ZNAJOMYCH Z MASLOWNI.SZCZEGOLNIE DLA BARBARY Z GALANTERII.

Erio

Sympatyczna i ciekawa to jest praca po godzinach w Mlekovicie bez zapłaty.

Deryk

Jest beznadziejnie, słabe zarobki i (usunięte przez administratora) bez wolnego i urlopu, kto w to (usunięte przez administratora) wdepnie to bedzie miał spory problem. Ciekawe jest to ze w papierach mają wszystko ładnie i pieknie wyprowadzone? Bez pleców bedziesz robolem do (usunięte przez administratora).

Pozytywne wypowiedzi na temat Mlekovity są napisane przez totalnych analfabetów. Jeśli pracownicy Mlekovity nie potrafią pisać to praca tam musi być arcyciekawa.

Zostaw opinię o Mlekovita Spółdzielnia Mleczarska - Kropiwnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mlekovita Spółdzielnia Mleczarska