Apetyt Stanisław Wójcik

Radom

Opinie o Apetyt Stanisław Wójcik

df

A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę w dziale księgowości? Skoro jest zawierana umowa o pracę i zapewniają wsparcie techniczne i merytoryczne to bardzo dobrze o nich świadczy, bo taki pakiet medyczny i ubezpieczenie może rzeczywiście umilić pracę.

realista

facet wizjoner myślami jest dalej niż rzeczywistość ,, umawiasz sie na kase a płaci miej wiec dlatego nikt tam nie chce pracować ,, często zmieniają ,, odradzam ,,, chyba że chcesz byc wydymany na kase ,,,,

Iza

jest ok, kierownicy w porządku.

ona

masakra poraszka to co najgorsze ludzie uciekają po tygodniu

artek

Pracowałem tam chwile bo taką miałem sytuację, i nie powiem złego słowa tylko ten kierownik strasznie dziwny człowiek

ADAŚ

Pracowałem tam i powiem że nawet fajni ludzie i fajna atmosfera tylko fakt trzeba na początku dokładnie dopowiedzieć co za ile i ile godzin w tygodniu

miki

Kasa do ustalenia, całkiem niezła tylko na początku trzeba stawiać konkretnie swoje warunki.

Bezrobotnik

ciagle sie oglaszaja w anonsach powie mi ktos co tam sie robi i za jaka kase?

maciej

Chce iść do pracy do tej firmy? Jak wyglądają zarobki?

fdomin

Moim zdaniem firma solidna, jeszcze nie miałem problemów jeśli chodzi o towar i dostawy. A te zmiany pracowników to wynikają z niesumiennego podchodzenia do powierzonych zadań.

Lemur

Może ktoś opisać jak tam wyglądają godziny pracy, jaka umowa, jaka kasa? Mam na mysli stanowisko magazynier-kierowca.

GRZES

TAK TO FAJNIE CO 3 DNI NOWI LUDZIE,FAJNIE SIE ROBI ZA PO DARMO

bbbb

tyle ile wypracujesz tyle masz kasy. były miesiące dobre no i były miesiące nedzne. o wszystkim wiedziałem, nie byłem zaskoczony. a facet jak facet jasno stawia sprawy liczył się wynik

ggggg

dobrze powiedziane cos ale co ( usunięte przez administratora )

aaaaa

Tam jest okropnie ten Pan właściciel to jakby swój świat miał jakiś dziwny człowiek wogóle nie idzie się z nim dogadać, chciałby chyba żeby człowiek za darmo najlepiej pracował odradzam!!!!!!!

Largo

Jak się tyra to się coś u nich zarobi. Aż takiej tragedii to nie ma.

kpk

Bron Boze nie idzcie tam do pracy... jest masakra sam poczulem na wlasnej skorze, vMaja problem ze wszytkim i do wszystkich, oszczedzaja na pensjach .. (usunięte przez administratora) tyra sie za grosze ,odradzam

Gizmo

A co to wogóle jest? Co chwilę ogłaszają się w anonsach że szukają pracowników.

Klara

A ja słyszałam inne opinie. Faktem jest , że trzeba pracować.

ktos

Od pracowników wiem, że źle się tam pracuje. Atmosfera kiepska, a zarobki adekwatne do atmosfery i ciągle tam jakieś problemy mają sami ze sobą. Podobno to w dużej mierze firma samych swoich.

Zostaw opinię o Apetyt Stanisław Wójcik - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apetyt Stanisław Wójcik