Zakłady Mięsne WIWA Sp. z o.o.

Dopiewo

Opinie o Zakłady Mięsne WIWA Sp. z o.o.

Dawid

Tragedia

Driver

Wszystko by bylo ok gdyby nie szanowny Pan Areczek ktory nie wiadomo po co tam jest czepia sie wszystkiego I najlepiej zeby auto pchac a nie nim jezdzic bo mu niby doblo 4 litry w miescie pali haha [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na gaz przerob [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Xxx

Panie "AAA" co teraz pan powie ciekawego ?

Mała
@Xxx 27.07.2017 22:01
Panie "AAA" co teraz pan powie ciekawego ?

Pana" AAA '' zatkało trochę ????

Xxx

Podejście do klienta... bez komentarza. Ceny co chwile zmieniają bez żadnej informacji.

AAA

ujawniij się panie xxx! nie bądź baba

Alicja
@admin 17.08.2015 17:29
Jakie pierwsze wrażenie wywarła na Tobie firma Zakłady Mięsne WIWA Sp. z o.o.? Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników!...

Jeśli ktoś się do niczego nie nadaje to później takie rzeczy wypisuje!

Zostaw opinię o Zakłady Mięsne WIWA Sp. z o.o. - Dopiewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne WIWA Sp. z o.o.