Zakłady Mięsne WIWA Sp. z o.o.

Dopiewo

Zakłady Mięsne WIWA Sp. z o.o.
3 33

Opinie o Zakłady Mięsne WIWA Sp. z o.o.

Bożena

@Typowy user, a czy będąc pracownikiem firmy Zakłady Mięsne WIWA można liczyć na jakiegoś typu dodatki pracownicze lub benefity? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, z miłą chęcią dowiemy się więcej informacji w tym temacie!

Typowy user
@Bożena 29.06.2018 17:36

Nie bozenko nie ma co liczyć bo szef o imieniu na A (rek) jest tak pedantycznie chytry że nie powiem kogo by sprzedał i co zjadł.... za przysłowiowego grosza.

Typowy user

Wyzysk. Na każdej stopie. Jako kierowca jako pracownik produkcji jako magazynier jako pakowacz. Za dużo osób do rządzenia oraz za dużo czynności do wykonania. W normalnej firmie twoje obowiązki które wykonujesz w wiwie robił by sztab ludzi, no i słynny Pan Arek..... Nie polecam

Możecie opisać nową sytuację Zakłady Mięsne WIWA Sp. z o.o.? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Dawid

Tragedia

Xxx

Panie "AAA" co teraz pan powie ciekawego ?

Mała
@Xxx 27.07.2017 22:01

Pana" AAA '' zatkało trochę ????

AAA

ujawniij się panie xxx! nie bądź baba

Jakie pierwsze wrażenie wywarła na Tobie firma Zakłady Mięsne WIWA Sp. z o.o.? Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników!

Alicja
@admin 17.08.2015 17:29

Jeśli ktoś się do niczego nie nadaje to później takie rzeczy wypisuje!

Zostaw opinię o Zakłady Mięsne WIWA Sp. z o.o. - Dopiewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne WIWA Sp. z o.o.