NTH Software Grzegorz Godycki Ćwirko

Gdańsk

Opinie o NTH Software Grzegorz Godycki Ćwirko

lotion

Witam, miałem nie-przyjemność rozpocząć współpracę z tym człowiekiem. Miał dla mnie zrobić aplikacje na androida, podpisałem umowę, wpłaciłem zaliczkę i.... Po dzień dzisiejszy(6 mies.) nie mam ani aplikacji ani zwrotu kasy. Kontakt z człowiekiem bardzo utrudniony, bardzo nieodpowiedzialny, wymyśla róże historie zamiast przyznać się do błędu (każdemu się zdarza), łgarz i [usunięte przez moderatora]. Brak jakiejkolwiek chęci załatwienia sprawy polubownie. [usunięte przez moderatora] i tyle. Przestrzegam przed robieniem interesów z ta firmą-osobą!!!

Zostaw opinię o NTH Software Grzegorz Godycki Ćwirko - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NTH Software Grzegorz Godycki Ćwirko