Tadeusz Nowak - Royal Serwis Poznań

Suchy Las

Tadeusz Nowak - Royal Serwis Poznań

Opinie o Tadeusz Nowak - Royal Serwis Poznań

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Tadeusz Nowak - Royal Serwis Poznań na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Suchy Las i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Darek

chyba kogoś poniosło, bo nie wydaje mi się, żeby zwykła poznańska firma, miała aż tak wysokie wymagania.. :)@mysz napisz jak jest teraz, o ile to wiesz

kazik

potwierdzam, praca ponad jakiekolwiek normy, niesłowność to ich motto, płacą jałmużnę, na urlop nie ma szans....jednym słowem żenada, wstyd i porażka...

mysz

płacą śmieszne pieniądze,wymagania jak do NASA,niepolecam

Zostaw opinię o Tadeusz Nowak - Royal Serwis Poznań - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tadeusz Nowak - Royal Serwis Poznań