Inter Team Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia

Rybnik

Opinie o Inter Team Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia

Hanna
użytkownik zarejestrowany

Jak Inter Team Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia przedstawia się na tę chwilę? Ostatnie komentarze zamieszczone były w ostatnim roku. Czy w firmie zaszły jakieś zmiany? O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów?

karol
użytkownik zarejestrowany

zastanwiam sie jak jest obecnie bo jakos od dawna nikt tu nie zgaladał,cos sie zmienilo?

rabata

@antek - ten portal służy do wyrażania opinii oraz do oceniania pracodawców - a Inter-Team w tej kwestii wygląda tragicznie. Nikt nikomu nie narzuca zdania a jedynie ostrzega przed pracą w Inter-Team. (usunięte przez administratora)

gonzo

Czy to jest portal plotkarski?? Powyższe wypowiedzi chyba świadczą o tym..Może zawsze lepiej podjąć pracę w firmie zarządzanej koncernowo? być nikim i czekać na wypłatę po trzy miesiące? Co macie na ten temat do powiedzenia? Czy to tez wina wykształconej kadry? lub Płci?

coala

deuche
@coala 13.05.2015, 17:23
Własciciel to inteligentny przedsiebiorca ale baby z biura weszły mu na głowe juz jakies 5 lat temu nie polecam...

dokładnie tak

salsa

chyba wykasowano - ciągle wrzeszczące wielce "wykształcone" kierownictwo w biurze. ciekawe czym tak zaślepiony jest właściciel że nie widzi co sie robi na jego podwórku i pozwala na takie ekscesy - chyba że mu to odpowiada.

obserwator

i cisza :) ciekawe, tak miernie tam jest czy tak bardzo dobrze, albo wszystko wykasowano ?

Zostaw opinię o Inter Team Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Team Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia