Agencja modelek RORES MODELS

Kraków

Opinie o Agencja modelek RORES MODELS

lopi

Witajcie. Szukam obecnie pracy i w sumie chciałabym się na wszelki wypadek przygotować na rozmowę kwalifikacyjną w kilku firmach które mnie najbardziej interesują. czy trzeba przygotowywać się merytorycznie czy zwracają uwagę przede wszystkim na wygląd jednak?

Agencja RORES MODELS dała mi możliwość rozwoju zawodowego jako fotograf, wystawy modowe, dostepność modelek. Nie podobają mi się bardzo niskie zarobki, bądź ich brak.

Zostaw opinię o Agencja modelek RORES MODELS - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja modelek RORES MODELS