Glancos-Poland Sp. z o.o.

Włodzisław

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Glancos-Poland Sp. z o.o.
2 4 6 1

Opinie o Glancos-Poland Sp. z o.o.

Administrator

Opinie pracowników dotyczące warunków zatrudnienia w Glancos-Poland Sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

wenia

Przecież firma jest producentem kosmtyków, oczywiscie posiadaja w swojej ofercie jakieś masci ale to nie są masci medyczne, dużo produktów mają dla dzieci, fakne szampony ktore nie podrazniają oczek i inne płyny do kąpieli. Na stronie można przeglądać.

konsultant

Nie polecam współpracy z tą firmą. Firma akceptuje ofertę, a jak przychodzi do podpisania umowy, to wpisywane są do niej elementy nie zawarte w ofercie. Negocjacje prowadzi się trudno. Odniosłam wrażenie, że szefowstwo nie odróżnia wyrobów kosmetycznych od wyrobów medycznych oraz od produktów leczniczych. Współpracowałam i współpracuję z wieloma różnymi firmami, ale z taką jak Glancos jeszcze się nie spotkałam i spotkania nikomu nie życzę.

ja

podpisuje sie obiema rekoma pod tym wpisem Boze bron przed glancosem (usunięte przez administratora)

Ktoś

Odradzam pracę w tej firmie, pracownicy są traktowani jak murzyni,słowa takie jak podwyżka, premia, motywacja tu nie istnieją. Szef nie szanuje w ogóle pracowników. Jest bardzo duża rotacja pracowników, niskie zarobki. Ludzie są zwalniani bez powodu. Praca tylko dla ludzi o silnych nerwach i mocnej osobowości.

Zostaw opinię o Glancos-Poland Sp. z o.o. - Włodzisław

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glancos-Poland Sp. z o.o.