Ambra Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Opinie o Ambra Sp. z o.o.

zDb

8 dni temu taki mail poszedł do szefa firmy. Proszę o pokrycie strat lub zmuszenie kierowcy Iveco SBI 38M8 o pokrycie strat uszkodzonej przez niego blokady na jednym z opłaconych miejsc parkingowych przy ul. Goleszowskiej w Bielsku Białej co związane było z dostawą towaru do sklepu Lewiatan. Zostałam powiadomiony przez świadków,którzy wykonali fotografię zdarzenia. Dodaję że wg jednego ze świadków kierowca straszył ze jest byłym policjantem i nikt mu nic nie zrobi.Wg. swiadków kierowca jest równiez na wewnętrzym monitoringu w tym sklepie Lewiatan. Koszty wymontowania,prostowania blokady,spawania,kłódki i ponownego montarzu oceniam na kwotę 80-100zł. Oczekuję stosownego załatwienia sprawy. Brak reakcji zmusi mnie do podjęcia innych kroków. Oczywiscie oprócz odpowiedzi z firmy o rozmowie z kierowcą, kpl brak reakcji kierowcy. Uwazajcie odbiorcy towaru.

Zostaw opinię o Ambra Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ambra Sp. z o.o.