Office Green Sp. z o.o.

Raszyn

Opinie o Office Green Sp. z o.o.

grub

rozmowa kwalifikacyjna trwala 1,5 godziny, mialy byc wyjazdy do szwecji na szkolenia, serwisowanie kopiarek,.3 dni po przyjsciu do pracy okazalo sie ze tira trzeba rozładowac, i to recznie.Jedna kserokopiarka wazy okolo 30-120 kg. to trzeba recznie zdjac z samochodu, (lubprzy pomocy windy zinnego samochodu)stare spracowane kopiarki ze szwecji .takie kopiarki to na smietnik a nie do handlu.!!! Kazda kopiarke trza umyc poskladac plastki , opisac i wciagnac na magazyn(okolo5070 szt.). I tak dwa tiry tygodniowo, rece ci sie wyciagna do ziemi.Przyjezdzie guby pan \"prezes\" i cos mu sie nie spodoba

Zostaw opinię o Office Green Sp. z o.o. - Raszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Office Green Sp. z o.o.