Grupa Promocyjna

Szczawno-Zdrój

Opinie o Grupa Promocyjna

nog
użytkownik zarejestrowany

pru, a któraś z was u nich pracowała już i wie jak to mniej więcej się przedstawia ? słyszałam, że zmiany potrafią być nawet i 10-12 godzinne - prawda to ?

pracująca

Witam, szczerze nie polecam pracy w tej firmie, jest luty, ciągle czekam na wypłatę grudniową, zawsze zbywają człowieka głupimi wymówkami, albo wciskają, że wysłali pieniądze, a ich nie ma na koncie.. NIE POLECAM!!

Ev

Nie pracujcie tam!! Ja już drugi miesiąc czekam na pieniądze!!

jestem zmuszona przestrzec was przed ta firma i praca u tejze agencji.pan artur lubi mydlic oczy zreszta jak pozostała ekipa tam pracujaca czyli(usunięte przez administratora).nie wyplacaja wogole nalezytych pieniedzy !!! kłamia i mydla oczy!! jak chcesz zarobic pieniazki to nie u nich.staniesz sie kolejnym pracownikiem czekajacym na swoja wyplate.

Zostaw opinię o Grupa Promocyjna - Szczawno-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Promocyjna