At Serwis

Olsztyn

Opinie o At Serwis

Maciej

Gdyby nie jego brat nieudacznik życiowy to właściciel prowadził by w miarę normalną firmę. Chaotycznie, najtańsze narzędzia, pretensje o wszystko, rotacja pracowników. Do tego jaro strasznie nie słowny.

Marian

Tragedia...

gaojis

Widocznie nie szukasz wystarczająco dobrze, jak są to dają umowę o pracę

bylyPracownik

co 2tyg. wstawiają nowe ogłoszenia, niedługo zabraknie elektryków w Olsztynie którzy by chcieli pracować w tej "firmie"

marek

nie polecam nikomu, ta "firma" codziennie się ogłasza w gazetach i internecie że szuka kogoś do pracy a tak naprawdę pracuje się za marne grosze.

michał

hahaha zapewne właściciel sam sobie słodzi, bo robota jest tragiczna.

Zostaw opinię o At Serwis - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie At Serwis