Tech-Com Zbigniew Tomaszewski

Chełm

Opinie o Tech-Com Zbigniew Tomaszewski

Co teraz dzieje się teraz w Tech-Com Zbigniew Tomaszewski? Ostatni post zamieszczony został 30 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tej firmie?

Olek

Czy firma potrzebuje pracowników? Super pracodawca

wercia

wielkie dzieki za porady i pomocną dłoń w naprawie drukarki i potem jesczcze konfiguracji routera z moim laptopem - w media juz zacierali rece i chcieli mi wepchnąć na siłe nową drukarkę bo jak stwierdzili "nie opłaca sęi naprawić"ale widać trafiłam na znający się na rzeczy serwis i zrobili wszystko z czym przyszłam to się pytam - można?.. można tylko nie trzeba sie poddawać i ulegać manipulacji w marketach bo oni wszystko na siłę wciskaliby

damian

polecam usługi w tym zakładzie bo są naprawdę nieźli w tym co robią a najważniejsze że mają ugruntowaną wiedzę odnośnie napraw, w moim przypadku lapka, widać że pomoc stawiają na pierwszym miejscu jak byłem to doradzali pani przy zakupie drukarki... nic dodać tylko polecić innym

Bogdan N

pełna profeska w każdym calu, szybko, niedrogo i solidnie oraz bezcenne wskazówki co do użytkowania lapka aby czuł się wiecznie młodo to lubie dzieki (byłem w kilku serwisach z różnymi usterkami ale tak wspaniałej ekipy i rzetelnego podejścia od serca nigdzie nie widziałem) pozdro4all pracowników tej placówki

Aga

Solidna obsługa, sprzęt naprawiony jak należy w dużo krótszym czasie niż początkowo byłam poinformowana.

Sylwek

co ich nie zabije to ich umocni bo na chamskim chełmskim rynku konkurencja może im zrobić tylko dobrze :D są the best w tym regionie pozdro dla panów i nie dajcie się cwaniakom co o was źle piszą bo prawda ich boli polecam WAS każdemu kto umie docenić kunszt serwisowanej rzeczy, obsługi i jakości

Dominik

Bardzo dziękuję za naprawę laptopa, za cenne porady ...Polecam jak najbardziej

Endriu

ja ich bardzo polecam za doradztwo i pomoc jaka mi nie raz udzielili

rafal

Nie polecam. Niemila obsluga.

mariusz
@rafal 11.01.2018 08:53

firma super a negatywy to wiadomo kto im pisze .... krótko i na temat pozdrawiam ten punkt

Chętny do pracy

Tech-Com to super firma i nic więcej w tym temacie.

Absolutnie zadowolony z usługi

byłem, sprawdziłem, nie mam nic do zarzucenia temu zakładowi - mają co robić i są chwaleni na mieście, z polecania tam zaszedłem z salonu gsm z zalanym lapkiem - co prawda czekałem ponad tydzień (wiadomo czyszczenie i schnięcie musi potrwać) ale było warto bo zrobili i skóry ze mnie nie zdarli p.s. a ten patafian co pisze że tam niemiła obsługa to chyba pomylił ich ze swoim miejscem zamieszkania i to samo napisał też o innych serwisach - chłopie nie pij tyle i pamiętaj że karma wraca

Maciek

serwis ok, serwisant trochę przymulony, ale to pewnie dlatego że nie ma okna w pracy i po świętach jeszcze to było i tuż przed sylwkiem :) ale drukarkę i laptopa mi naprawili w 2 dni od przyniesienia wiec jestem mega zadowolony z extra szybkiej naprawy i fachowego podejścia do tematu - BRAWO JA :) że znalazłem ich siedzibę i pozdro dla panów serwisantów (ps. innym siurkom z ich konkurencji co mi chcieli nowy sprzęt wcisnąć powiem tak zmniejszcie dawki albo zmieńcie lekarza)

Dorotka

odzyskali mi dane z zepsutego dysku to znaczy przede wszystkim zdjęcia dzieciaków dla mnie bezcenne bo z komunii, świąt i innych uroczystości sprzed lat jak dzieci były małe - nie zrobi się ich drugi raz polecam ten punkt jeśli chodzi o naprawy co prawda mi robili odzysk z uszkodzonego laptopa ale mojemu bratu też kiedyś naprawili drukarkę zatem są pożyteczni i pomocni pozdrawiam i wesołych dla panów

Mateo

Widać. Że sami sobie wystawiają opinie. Żenada.

pablo
@Mateo 06.12.2017 11:45

SERWIS SPISAŁ SIĘ NA MEDAL - POZDRAWIAM PANÓW I DZIĘKI WIELKIE ZA POMOC

Irena

Polecam tą firmę . Mój laptop nie (usunięte przez administratora) się po zalaniu sokiem. Byłam z nim w kilku serwisach i wszędzie rozkładali ręce i proponowali wymianę płyty, która miała kosztować prawie 600-700zł. W tym serwisie czekałam ponad tydzień, ale w końcu udało się naprawić płytę w moim laptopie za mniej niż połowę ceny która mi gdzie indziej proponowano, poza tym doradzono mi cenne dla mnie wskazówki aby mi dłużej podziałał bezproblemowo, nic dodać nic ująć :)

patrycjusz

byłem, naprawili mi notebooka dela i jestem bardzo zadowolony -polecam ich usługi też innym

Ala

polecam serwis - laptop dziecka chodzi lepiej niż jak był nowy zakupiony bez tego poinstalowanego syfu fabrycznego co na siłe wciskają producenci a i do tego program antywirusowy na rok dostałam gratis :)

Irena

Ekspresowa diagnoza i naprawa, bezbłędnie uderzające w sedno problemu, a nie dwa tygodnie czekania na jakąs wiadomośc jak w innych kilku serwisach co miałam styczność ostatnio np z kopernika i krzywej gdzie wiecej nie pojde mimo że mi te ulice polecili znajomi, a ten serwis Techcom znalazłam przez przypadek sama i zaskoczyłam sie nad wyraz pozytywnie - polecam panów i pozdrawiam

jarek

Korzystałem z usług tej Firmy już dwukrotnie za 1szym razem laptopa mi naprawili, za 2gim razem byłem z uszkodzonym tabletem. Szybka diagnoza i stosunkowo niedroga naprawa, dobry serwis. Miła obsługa. polecam ich jak najbardziej - ale czytając niektóre powyższe komentarze - tzreba być wykolejonym z lekka ujmując jak się idzie do jakiegokolwiek serwisu myślac że ktoś wam za darmo coś zrobi/poświęci swój czas, każdy ma jakieś koszty utrzymania prawda? zatem jak macie zamiar gdziekolwiek iśc i myslec ze ktos wam sprawdzi naprawii za darmo to lepiej do kosza i se nowe kupic w markecie i tak w kólko bo coraz wiecej cwaniakow i prostaków w tym kraju sie robi a SERWIS jak najbardziej godny polecenia

Eryk

nie zgodzę się z tymi co oczerniają ta firmę - korzystam z usług tych panów od kilkunastu lat i są ok, przede wszystkim są wiarygodni i rzeczowi i w porównaniu do innych serwisów tego typu SŁOWNI wiadomo ze jak ktoś chce żeby miał za darmo sprawdzone/zrobione to idąc gdziekolwiek i z czymkolwiek do jakiegokolwiek zakładu czy serwisu świadczy to o jego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mie jak myśli że pracownicy w firmie pracują za darmo i będą poświęcać swój czas za który ktoś im płaci za darmo dla tych właśnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co tak im się wydaje - takich na pewno stać na nową każdą rzecz więc niech nie trują powietrza - pracuję w innym kraju co prawda skandynawskim i wiem że nie ma nic za darmo bo swoja pracę jak się ją umie dobrze wykonywać to się szanuje ja polecam usługi tej firmy i życze im aby kolejne 15 lat byli na rynku POLECAM

Jakub

SĄ OK ia ich POLECAM przede wszystkim ich profesjonalne podejście do problemu a nie to co ich konkurencja co odwala manianę i namawia na kupno nowego

Albert

Bezczelny prostak! bierze opłatę za nic, żadnego efektu i opłata za nic! sprawa wyląduje u rzecznika !

Piter
@Albert 29.01.2017 22:02

polecam koledze udać sie do specjalisty od głowy bo na nogi juz za późno - za darmo to możesz na ulicy ... nogę złamać a nikt nie siedzi kilka godzin charytatywnie bo chyba oni tam fundacji nie prowadzą prawda?, jedz se zrób za darmo przegląd auta i podaj adres dla innych po prostu żenujący jesteś typie

Darek

Jestem pod wielkim wrażeniem miłej i profesjonalnej obsługi klienta. Pan serwisant na bieżąco informował o procesie serwisowania, a nawet dodatkowo fotograficznie go dokumentował. Serdecznie polecam!

Justyna

Ciężko w dzisiejszych czasach znaleźć prawdziwych fachowców którzy od razu nie chcą wymieniać na siłę płyty głównej. Na szczęście po odwiedzeniu 3 serwisów natrafiłam na nich. Ci Panowie znają się na elektronice i naprawili mi mojego poczciwego komputerka w dodatku w rozsądnych pieniążkach :). Będę ich polecać znajomym. A ci co o nich piszą źle to pewnie ich pseudo konkurencja bo prawdziwej konkurencji chyba nie maja w tym mieście :) wiem to bo chodziłam już wszędzie i każdy zbywał mnie i proponował zakup nowego aż żal że takie czasy nastały że same matoły w sklepach pracuja co nie umieją nic poza wciskaniem z półki nowego a tu proszę SERWIS NA MEDAL polecam tego TECH-COMa

Zostaw opinię o Tech-Com Zbigniew Tomaszewski - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tech-Com Zbigniew Tomaszewski