Salon obuwniczy Kangur

Lublin

Opinie o Salon obuwniczy Kangur

vbjl
użytkownik zarejestrowany

co do niezadowolonych pracowników @fifi to oxczywiście masz racje - w firmie zawsze trafia sie tacy i tacy

miła

Nie polecam tam pracy nikomu !!!Odeszłam po kilku dniach jak byłam świadkiem gdy szef naubliżał przy mnie i klientach dziewczynie , która mnie szkoliła. Miał wciąż pretensje i chore wymagania , ciągle coś mu nie pasowało a zachowywał się jakby jego sklep to był nie wiadomo jakiej klasy butik. A tak naprawdę to sprzedaje buty ,które są na allegro za połowę niższą cenę! Zwykłe chińskie śmierdzące plastiki. Wypłata bez żadnych premii 1300 zł!!!

gość

takiej chały jak sprzedaja w tym sklepie to juz dawno nie widziałam kto dopuszcza takie buty do sprzedazy.

Zostaw opinię o Salon obuwniczy Kangur - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon obuwniczy Kangur