Multitech Robert Miazga

Chełm

Opinie o Multitech Robert Miazga

slslm

donaprawy, słyszałem, że do nich trzeba ostrożnie dobierać słowa - potrafią łapać za język na rekrutacji.

mariuszek

nie polecam ciagla rotacja pracowników którzy nie maja pojęcia o naprawie, kompa robilem tam 3 razy i ciagle to samo i oczywiscie placic trzeba za kazdym razem - nie wiem jak to funnkconuje tyle lat omijać z daleka tych na deptaku chyba ze macie dziurawe kieszenie hehe

klient2

tragedia i żenada 0 profesjonalizmu nie polecam serwis i obsługa poniżej krytyki, więcej tam nie pójdę, nie dość że mi nie pomogli to jeszcze musiałem zapłacić za ich błędy, nie polecam innym tego sklepu a zwłaszcza napraw w serwisie

multitech
@klient2 25.03.2015 14:09

czyżby konkurencja?

Respect

Witam, chciałbym napisać swoją opinię dotyczącą Multitechu a w gruncie rzeczy, to opina dotyczy serwisu. Opinia jest bardzo pozytywna, jestem bardzo zadowolony z usługi naprawy komputera. Przede wszystkim to ceny usług naprawczych są tanie, ceny adekwatne do wykonanej pracy. Druga rzecz to profesjonalna obsługa i szybkość naprawy - czekałem na naprawę tylko jeden dzień. Bardzo dobry kontakt, dzwonią ze sklepu i informują o wykonanej naprawie. Dodatkowym plusem jest to, że Panowie tłumaczą w jasny i zrozumiały sposób na temat zaistniałych wad komputera, podają ceny i są uczciwi a w tym mieście to niestety rzadkość. Można śmiało im zaufać i oddać sprzęt w dobre ręce ! Polecam wszystkim.

Zostaw opinię o Multitech Robert Miazga - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multitech Robert Miazga