Ohio Pizza

Tarnowskie Góry

Opinie o Ohio Pizza

kelner

szef w ohio pizzeri jest okropny i strasznie pazerny. liczy sie tylko kasa i ta jego oblesna pizzeria gdzie podaje oblesne pizze. nie ufa swoim pracownikom zarabiasz tam marne 1000zl a pracujesz co drugi dzien po 11 godzin w tym weekendy i w kazde swieto jakie tylko moze byc np: w drugi dzien swiat po wigili jak dla mnie to to jest chore i to bardzo. za okres probny nie dostajesz kasy a jak cie juz zatrudni to dostajesz umowe zlecenie na 3miesiace na ktorej pisze ze zarabiasz 500zl. do tego jak jestes chory to nie dostaniesz wolnego ani l4 a jak mu powiesz zeby ci dal jeden dzien wolnego bo masz 40stopni goraczki to cie zwolni z pracy. odradzam kazdemu ale to kazdemu prace w tej pizzeri nawet jezeli musi mieec jakakolwiek prace NIE ZATRUDZNIAJCIE SIE TAM TAKA MOJA MAŁA RADA!!!!!!!

ania

Pracodawca nieuczciwy, zaprasza na próbne dni za które nie chce płacić, nawet jeśli zdecyduje się zatrudnić pracownika. Praca w systemie 1/1 (jeden dzien w pracy, drugi wolny) po 11 godzin za marne pieniądze (ok 950 zł, w tym połowa "pod stołem"). Każda sobota pracująca, raz 11 godz, raz 7. Umowa zlecenie na 4 miesiące, później ponoć daje na pół etatu. Jeśli chce się mieć wolne (podkreślam pracując jak na cały etat) to tylko z ważnych powodów tj. pogrzeb i pracodawca odejmie nam tę kwotę od wyżej wymienionego zarobku, gdyż "on za nasze wolne płacić nie będzie".

Zostaw opinię o Ohio Pizza - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ohio Pizza