Soft Pro 2 Zakład Informatyki Eugeniusz Dziewałtowski

Sosnowiec

Opinie o Soft Pro 2 Zakład Informatyki Eugeniusz Dziewałtowski

Ja sie zgadzam z tym jak ktos powyrzej napisal ,terz wiecznie bardzo pomalu dziala internet ,terz cochwile mam z nimi problem bedzie trzeba zglosic to do instytucji nadzorujacej ich dzialalnosc aby im sie troche przyjrzala bo to nie lata 80 ze sie kazdy boji wszystkiego !!!

gosc

Witam wieczne problemy sa z predkoscia,a placi sie za wyzsza,zglaszanie im tego problemu to standart[ale to jagby grochem o sciane rzucal]na szczescie weszlo piec konkurencji w Zagorzu,do konca umowy i podziekuje im odradzam wszystkim tam szukac internetu !!!!

zz

podpisałem umowę na internet 4,5 miesąca temu do tej pory nir mama światłowodu w domu dostałem jedynie w zamian internet na kartę na play bez komentarza zalecenie UWAŻAJ

Szukasz pracy?

anymous

Witam robiłem u nich jakiś czas większość ludzi zarówno pracownicy jak i kierownictwo to całkowita obłuda i chamstwo w pełni swej okazałości. Pan wielki boss Bartek Dz. uważa się za lepszego od wszystkich ,,grubas' pomimo tego, że nie potrafi utrzymać porządku w firmie albo też na magazynie jego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wołowa prawa ręka wielce psychiczna Monika Ć. zamiast pomóc lub doradzić potrafi tylko krytykować, zniszczyć poniżyć każdego kogo napotka, a także potrafi wchodzić w tyłek swemu szefowi bez mydła. Pomimo że nie ważne jak by pracownik się starał to w pocie czoła i z wysuniętym językiem ledwo by zipiał to stwierdzą że nic nie potrafisz oraz nic nie robisz a na końcu wystawią Ci nienaganną opinie leszcze. Wspominając o pracownikach, którzy wracają wykończeni po robocie mówiąc o tych w biurze obsługi oraz będących w terenie (rozwiertacze) wszyscy Ci oni są niedoceniani, tak więc im wszystkim serdecznie współczuje że robią u takich gnojów.

Zostaw opinię o Soft Pro 2 Zakład Informatyki Eugeniusz Dziewałtowski - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Soft Pro 2 Zakład Informatyki Eugeniusz Dziewałtowski