Pro-Link Przemysław Kempczyński

Bydgoszcz

Opinie o Pro-Link Przemysław Kempczyński

zenon

A teraz wysyłają to tak : Dzień dobry, Zwracam się z uprzejmą prośbą o pozwolenie przesłania oferty handlowej dotyczącej: 1. projektowania, aktualizacji stron WWW; 2. projektowania stron mobilnych; 3. pozycjonowania stron WWW; 4. utrzymania domen i serwera. Która z ofert Państwa zainteresowała ? - prosimy o zwrotnego maila z informacją. Dorota Jaworska dorota@skuteczni.waw.pl www.skuteczni.waw.pl: http://www.skuteczni.waw.pl 797 255 707

Adam

Firma rozsyłająca spam. Czy mogę przesłać Państwu ofertę dotyczącą: stworzenia strony internetowej budowy strony mobilnej pozycjonowania utrzymania domen i serwera Informujemy, iż dnia 16.03.2016 r Google złożyło oficjalną informację o kolejnej aktualizacji algorytmu, który głównie będzie skupiał się na działaniach wyszukiwarek w wersji mobilnej, a co za tym idzie strony będą analizowane pod kontem ich responsywności. Przełoży się to na wyniki wyszukiwania Państwa firmy za pomocą urządzeń mobilnych. Działania te mogą również prowadzić do całkowitego wyeliminowania z mobilnych wyników wyszukiwania stron internetowych niedostosowanych do tego typu urządzeń. Aby ocenić samemu czy dana strona jest mobilna, można dokonać weryfikacji na stronie przygotowanej przez Google: https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/?hl=PL Zapraszam do obejrzenia naszego portfolio: http://www.facebook.com/projektowaniewww Pozdrawiam Dorota Jaworska PRO-LINK ul Urodzajna 6, 85- 415 Bydgoszcz Tel. Kom 533055707 dorota@pro-link.com.pl www: www.pro-link.pl

Zostaw opinię o Pro-Link Przemysław Kempczyński - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Link Przemysław Kempczyński