It-Logic Michał Sieradzki

Radzymin

Opinie o It-Logic Michał Sieradzki

wozu2005

IT - Logic to oszuści, kłamcy i partacze!!!!!! Oddałem laptopa do serwisu aby wymienić obudowę matrycy i klawiaturę. Laptop podczas przyjęcia do serwisu sprawdzany przez pracownika i w pełni sprawy. Po dwóch dniach odbieram laptopa i ku mojemu zdziwieniu - z popsutymi głośnikami. Tłumaczenie IT-Login "niefortunnym zbiegiem okoliczności w czasie gdy laptop przebywał u nich w serwisie przepaliły się głośniki, ale z chęcią naprawimy je dla Pana za 80 zł"...Farsa i komedia...Omijajcie szerokim łukiem bo większych oszustów przyznam szczerze nie widziałem dawno. Brak cywilnej odwagi do przyznania się do winy i naprawienia szkody którą się wyrządziło...Sprawa oczywiście na drodze sądowej bo takim oszustom nie można odpuszczać a koszty finalnie i tak poniesie Serwis z tymże już dużo większe doliczając ekspertyzę rzeczoznawcy, koszty sądowe i zastępstwa procesowego...

prawda

No niestety firma jak firma. Najgorzej że jeden z właścicieli jest podejrzewany o wkradanie sie na prywatne skrzynki email, [usunięte przez moderatora] Więc co można powiedzieć

Zostaw opinię o It-Logic Michał Sieradzki - Radzymin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie It-Logic Michał Sieradzki