4 Company Marcin Rutkowski

Radom

Opinie o 4 Company Marcin Rutkowski

fe

Jako kierownik call center rzeczywiście można liczyć u nich na zatrudnienie na dobre umowy. Ciekawe tylko czy wypłata pojawia się na czas, wiecie? Dobre benefity są całkiem niezłe u nich, więc nie ma co narzekać.

Matt

Hahahha wynagrodzenie ? Marcinek nie pogrążaj się :D

dfghjkl

kolejny kreatywny pozytywny komentarz wystawiony przez prezesa brawo!

event office

My od nich zakupiliśmy około 500 000 sztuk towaru pierwsza klasa. Na czas super cena. Ale widzę, że ten typ wszędzie występuje - zawisłe byłe pracowniki Jestem zdania tępić takich, niech jadą na emigrację. Pozdrawiam za miesiąc kolejna partia wiecie czego.

Karty

Firma ta nigdy nikogo nie zatrudniała . Pozdrawiamy. A druga spółka właśnie kończy biuro księgowe porządki w dokumentacji po zmianie biura. Wszyscy są zgłaszania wsteczne jak nie byli i już pity będą rozsyłane. Kolejny stek bzdur. Ciekawo czy napiszą jak dostaną listem pit 11.

Kontrahent

niestety ale wiadomości wysyłane na maila biuro@4company są pozostawiane bez odpowiedzi :/

Karty

Od dziś skończyła się zabawa w pomówienia. Teraz czas na czyste fakty. Każde kłamstwo będzie natychmiast obnażone. Każde pomówienie będzie sprostowane i zgłoszne bezwzględnie na Policje i do Prokuratury. Fakty są takie, że w każdym biznesie mogą wystąpić pewne czynniki niekorzystne dla klientów, pracowników , spółki. Trzeba zawsze do nich podejść z dystansem i ze zrozumieniem. Kto chce się porozumieć zna adres może napisać. Nawet Ci co mają coś na sumieniu zostana wysłuchani i zrozumieni. To nie jest miejsce na wyciąganie rzeczy, które są wymyślone. Proszę pisać na maila biuro@4company.pl z każdym jesteśmy w stanie osiągnać kompromis. Przed sądem tylko fakty będziemy przedstawiać z dokumentacji.

Hotel Warszawa nie zamawiał u nas KART. Pozdrawiam

Hotel Warszawa

Tak tez zamówiłem tam karty. Nie polecam. Wykonanie słabe, drogo. I czas realizacji dość długi.

kret003tajnyagentMO

xD czas ucieka

fitpro

Dobrze ze wrócili do tego co robili tyle lat bo mi się właśnie Karty kończą i musze zamówić. A od lipca mieli przerwę . Super bo cenowo i jakością mają najlepsze produkty.

Hotel Poznań
@fitpro 30.01.2016 10:12

Zamawiamy w tej firmie karty, przywieszki do bagażu od 3 lat. Raz był poslizg 5 dni w dostawie ale dostaliśmy gratis fajny. Polecam

Pawel

Od 7 lat zamawiamy karty w tej firmie i wszystko jest ok.

Zostaw opinię o 4 Company Marcin Rutkowski - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4 Company Marcin Rutkowski