Webiq Michał Kowalski

Łódź

Opinie o Webiq Michał Kowalski

katarzyna

IQPromotions/webIQ http://iqpromotions.pl/ ul. Nawrot 114, 90-029 Łódź, prowadzona przez pana Michała Kowalskiego. Przestrzegam przed współpracą z tą firmą. Od stycznia 2016 walczę o swoje wynagrodzenie. Osobą kontaktową była pani Weronika Michałowska. Nie odbierają telefonów, na maile dostaję odpowiedzi, że wypłata zostanie przelana na konto do końca przyszłego tygodnia (minęły ponad 3 miesiące), pisma ponaglające też nie przynoszą efektów.

gość

Pracowałam jako hostessa, nie dostałam wynagrodzenia za pracę oraz nie mam kontaktu z firmą.

pracownica
@gość 15.12.2015, 10:59

proponuje pozew do sadu ja własnie pisze

Zostaw opinię o Webiq Michał Kowalski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Webiq Michał Kowalski