Techveni Tomasz Olejnik

Gliwice

Opinie o Techveni Tomasz Olejnik

niedawny pracownik

Chyba pracowaliśmy w innej firmie. Najepsza firma w jakiej pracowałem. Szkoda że już nie działa. Pochwal się ile zarabiałeś, bo w momencie mojego rozstania bez nadgodzin wychodziło 3500-3800 na rękę. Jedyne co mi przeszkadzało to brak szkoleń, wszystko trzeba było poznawać samemu, a ciśnienie jednak było żeby być na bieżąco.

dawniej pracownik

To nie firma to porażka, całkowity brak poszanowania nie tylko prac pracowniczych zatrudnionych, ale i ich osobistej godności. W stawki nie ma nawet co wnikać, również były żałosne.

Zostaw opinię o Techveni Tomasz Olejnik - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techveni Tomasz Olejnik