Solith Software Krzysztof Dróżdż

Opinie o Solith Software Krzysztof Dróżdż

romek

Krzysiek
@romek 01.03.2016 11:06
Bardzo dziwny kontakt i niejasne dane firmy, niby wpmagus aka Solith Software, firma krzak jakich wiele, nie polecam...

Nie bardzo rozumiem, co tu jest niejasne. Dane firmy, NIP, REGON i adres są publikowane na każdej stronie internetowej prowadzonej przez firmę. Wyraźnie jest tam podpisane, że "Podmiot odpowiedzialny za tę stronę to firma..." Firma krzak? Nie, jednoosobowa działalność gospodarcza, która działa od 2004 roku bez przerwy, płaci ZUSy i podatki. Dziwi mnie nieco natomiast, że posiada ocenę tutaj, bo nigdy nie zatrudniała żadnego pracownika, ani nie prowadziła naboru. PS. Tak, tak to dziś już bywa, że nazwa podmiotu gospodarczego nie musi być związana z domeną i marką ;) Wystarczy spojrzeć na podmiot odpowiedzialny za najbliższą stację benzynową (zaręczam, że paragonu nie wystawił koncern, którego logo widnieje na stacji).

Zostaw opinię o Solith Software Krzysztof Dróżdż - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solith Software Krzysztof Dróżdż