Opinie o Zbigniew Prochuń Sea-Bis P.H.U. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zbigniew Prochuń Sea-Bis P.H.U.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zbigniew Prochuń Sea-Bis P.H.U. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbigniew Prochuń Sea-Bis P.H.U. w Łódź

christ Nowy wpis

Totalna porazka , niesolidna, moj zakup nigdy do mnie nie dotarl (2650 pln) proba odzyskania kasy policja + RPK

Czy w Zbigniew Prochuń Sea-Bis P.H.U. pracuje się na open space?

Czy w firmie Zbigniew Prochuń Sea-Bis P.H.U. są regularne szkolenia pracownicze?

Kupujący przez OLX

Witam. Nie polecam Tej firmy. Sprzedano mi uszkodzony towar brudny i bez rachunku. Na przesyłkę czekałem tydzień. Na reklamację zero odpowiedzi. Zlewka klienta.

1313 Nowy wpis
@Kupujący przez OLX

Witam. Mnie sprzedał używany naprawiany telefon!!! jako nowy !!!Po moim odesłaniu, trzymał go ponad 5 miesięcy i odesłał NIENAPRAWIONY!! tłumacząc sie pandemią. Sprawa obecnie znajduje się w Sądzie i w Prokuraturze. Jak na mój rozum, to siedzi w (usunięte przez administratora) po uszy!!! Pozdrawiam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zbigniew Prochuń Sea-Bis P.H.U.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Robert M

Sklep polecam. Towar zapakowany fabrycznie .Warto było .

Kamila

Widzę, że opinie klientów tego sklepu są dosyć rozbieżne. Jedni bardzo polecają a drudzy wręcz przeciwnie. Ktoś korzystał z ich usług ostatnio? Czy faktycznie kontakt jest taki utrudniony? W razie co da się zareklamować? Jakie mieliście ostatnio doświadczenia?

@Kamila

Witam Od 10 miesięcy jestem na wojnie z tą szemraną firmą. W sprawę zaangażowana została POLICJA,RZECZNIK PRAW KONSUMENTA , WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT INSPEKCJI HANDLOWEJ , I UOKIK i na koniec czeka mnie zapewne zgloszenie sprawy do sądu( 36 kartek formatu a 4 ) A to trochę szczegółów .Kupiłem od (usunięte przez administratora) nowy telefon z 24 miesięczną gwarancją. W trakcie normalnego użytkowania popsuł się i odesłałem go do nich w celu naprawy. Po miesiącu dowiedziałem się że wysłali go do serwisu Samsunga. Sprawdziłem to i dowiedziałem się że na tą chwilę nie mają go u siebie w naprawie!! a był u nich na serwisie na 2 miesięce przed moim zakupem!!! DARUJĘ sobie całą opowieść i powiem tylko to że do dzisiejszego dnia nie została mi zwrócona kwota 1599 zł za telefon. (usunięte przez administratora) myśli że odpuszczę, ale MOCNO SIĘ ŻDZIWI Zero kontaktu, jedynie odbiera pisma urzedowe. (usunięte przez administratora),CWANIAK ITP. ALE NIE BEZ KARNY!! POZDRAWIAM I ZDECYDOWANIE ODRADZAM ROBIENIA TAM ZAKUPÓW

Aldona

Wszystko ok polecam zakupy w tym sklepie.

Sylwia

Polecam sklep seabis.pl dobre ceny mają.

Przedmówca Jan

Polecam zakupy w tym sklepie dziękuję:)

Czarny

Oceniam dobrze.

Tomasz

Polecam sklep , mają dobre ceny a ja nie lubię przepłacać , kontakt ok , szybka wysyłka

kiełekwawa
@Tomasz

polecam sklep także

Janek Wolinski

WSZYSTKO W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU

kiełekwawa
@Janek Wolinski

tak jak Janek szystko ok polecam także udane zakupy

Karolina Staniak

Jaka miła niespodzianka z przesyłką przyjechały słodkości potwierdzam ze jestem zadowolona nawet bardzo zgodnie z ankietą że jak będę chciała to mam wyrazić swoją opinię to wyrażam tylko nie wiem jak robi się to na gowork prosze o podpowiedź to też wystawie.

lodz lajkonik

Wszystko jak należy u mnie bez problemów polecam dziękuje za gratisy.

Roman

Zakupiłem jacuzzi dmuchane powystawowe. otrzymałem uszkodzone, dziurawe, z licznymi zarysowaniami dna za także z zapachem intensywnym chloru, w ofercie opis nowego urządzenia, zgodnie z przepisami odstąpiłem od umowy kupna i zwróciłem towar. Sklep tego typu reklamacji i postępowania zgodnie z prawem, nie uwzględnia. Brak kontaktu ze sprzedawcą. Sprawa została skierowana do Sądu. Oczywiście sklepu stanowczo nie polecam.

ZOFIA
@Roman

Dzień dobry ja zakończyła się pana sprawa z tym sklepem .

ZOFIA

NIE POLECAM CHYBA ŻE CHCĄ PAŃSTWO STRACIĆ PIENIĄDZE I NERWY OTÓŻ 19-08-2021 KUPIŁAM TELEWIZOR 24-08 2021 OTRZYMAŁAM GO ALE ZEPSUTY WIEC 25,08-20-21 GO ODESŁAŁAM I WYOBRAZCIE SOBIE ŻE MOJA PRZESYŁKA DO NICH BYŁA AWIZOWANA AŻ 3 RAZY BO NIE MIELI CZASU JEJ ODEBRAĆ A WKOŃCU GDY SIĘ DODZWONIŁAM DO NICH CO Z MOIM TELEWIZOREM BRAK ODPOWIEDZI ZAŻĄDAŁAM ZWROT PIENIEDZY I OD TAMTEJ PORY .NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW A JEŚLI JUŻ SIĘ DODZWONISZ TO BESZCZELNIE KŁAMIĄ I SIĘ ROZŁACZAJĄ UDAJĄC,ŻE ŁĄCZĄ Z KIEROWNIKIEM PORAŻKA .LUDZIE KIERUJA SPRAWY DO SĄDU LUB INNYCH INSTYTUCJI ABY ODZYSKAĆ SWOJE PIENIĄDZE LUB TOWAR A ONI CZUJĄ SIĘ BEZKARNI CHYBA NAJGORSZY SKLEP W POLSCE NIE POLECAM (usunięte przez administratora) I KRĘTACZE

(usunięte przez administratora)Zdecydowanie nie polecam sea bis, chyba że chcecie stracić kasę i nerwy. Szef firmy (usunięte przez administratora)nie odbiera tel, a jak już łaskawie to zrobi, po przedstawieniu sprawy rozłącza się. Zakupiłam w tej "firmie" jacuzzi, niestety odbiegało od towaru zamowionego więc zostało zwrócone dokładnie msc temu,tj 16.07.2021. Do tej pory pieniądze 1670 zł nie zostały przelane na moje konto. Oczywiście będę dochodzić swoich spraw na drodze sądowej. (usunięte przez administratora)to nieuczciwy człowiek a jego firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

ODRADZAM ROBIENIA TAM ZAKUPÓW !!!! Pod koniec kwietnia odesłałem na adres firmy telefon samsung galaxy s 7 edge , ktorego zakupiłem w sklepie internetowym na olx za 1614 zł , w celu naprawy gwarancyjnej. Do dzisiejszego dnia BRAK ODPOWIEDZI. JAK DŁUGO MAM JESZCZE CZEKAĆ NA NAPRAWĘ!!!! ZERO KONTAKTU!!! Telefonów nie odbierają!!! Skrzynka nie odpowiada!!! Sprawa przekazana do odpowiednich instytucji!!!! MOIM ZDANIEM TO KRĘTACZ (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora)

Nie polecam sklepu. Wysyłają niekompletny towar, niezgodny z opisem!

Krzysiek R

Polecam spa jacuzzi tanie i się sprawuje .

Zostaw merytoryczną opinię o Zbigniew Prochuń Sea-Bis P.H.U. - Łódź

• Jak się pracuje w Zbigniew Prochuń Sea-Bis P.H.U.?

Zobacz opinie na temat firmy Zbigniew Prochuń Sea-Bis P.H.U. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbigniew Prochuń Sea-Bis P.H.U.?

Zbigniew Prochuń Sea-Bis P.H.U.
4.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Wici 81 lok. 1
    91-157 Łódź

Zbigniew Prochuń Sea-Bis P.H.U.