Matrix-Comp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rafał Noszka

Ustroń

Opinie o Matrix-Comp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rafał Noszka

romek

@klop rzeczywiście strona jest profesjonalna..te komentarze wcześniejsze dodano z cztery lata temu więc może coś uległo zmianie na lepsze i firma teraz dba o swoich pracowników? Oby tak było bo zastanawiam się nad złożeniem tam aplikacji, może się odezwą

F16

Totalne dno jeśli chodzi o serwis,nie dal bym im żarówki wymienić w latarce.Omijać z daleka.

Ehhh

[usunięte przez moderatora] mieli wykwalifikowanych pracowników to pozwalniali, wchodząc do sklepu czujesz się jak byś po co tu przyszedł, nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Matrix-Comp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rafał Noszka - Ustroń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matrix-Comp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rafał Noszka