Econnect4u Sebastian Haja

Czeladź

Opinie o Econnect4u Sebastian Haja

MP

Nie rozumiem powyższych opinii krytycznych wobec ec. Pracowałem tam przez kilka lat. Atmosfera świetna, pieniądze zawsze na czas. Szef w porządku. Możliwość nauki i rozwoju. Sentyment pozostanie na całe życie.

Dawid Lisiecki

Pracowałem w econnect4u przez przeszło 2 lata, nie miałem żadnych większych problemów z pracodawcą, pieniądze zawsze były na czas, każdy problem można było na spokojnie przedyskutować. Atmosfera w pracy była normalna, czasem gdy projekt był ciężki oczywiście zdarzały się nerwowe chwile, lecz uważam to za norme nie odbiegającą od standardów pracy w tej branży. Jeżeli chodzi o stawki - sądzę że każdy zarabiał tyle na ile umówił się z pracodawcą / na ile sobie pozwolił i była to indywidualna kwestia każdego pracownika - jeżeli ktoś chciał więcej zarabiać zawsze można było pójść porozmawiać o podwyżce - mimo iż oficjalnie takie rozmowy odbywały się raz rocznie nigdy nie było problemu aby umówić się na taką rozmowę i przedstawić argumenty dlaczego powinienem zarabiać więcej. Dzięki pracy w econnect4u miałem okazję nauczyć się wielu rzeczy, poznać ciekawych ludzi, zwiedzić kawałek Anglii, podszkolić swój angielski poprzez pracę z project manager'ami z UK. Odszedłem ze względu na chęć rozwoju w innej firmie - rozeszliśmy się w zgodzie i nadal utrzymuje bliski kontakt z pracodawcą, współpracujemy przy niektórych projektach.

OldCock

kto poważny niech sobie da spokój... dobra firma dla młodziaków lub warzywnych programistów bez cienia szansy na lepszą firmę ;)

sztygar

skąpy szef. marne projekty. słabe biuro. Dobre dla kogoś kto chce mało zarabiać i robić rzeczy, które są bez sensu. Pracowałem tam i cieszę się że już tam nie pracuję ;)

Marek Wertyk

Współpracujemy z firmą Econnect4you od jakiegoś czasu i śmiało możemy polecić usługi tej agencji. Ze względu na specyfikę pracy naszej firmy dokonujemy częstych zmian na stronie internetowej, pracownicy econnect zawsze służą wsparciem w tym temacie. Szczerze polecam. MW.

Zostaw opinię o Econnect4u Sebastian Haja - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Econnect4u Sebastian Haja