Gizeh Dispoform Sp. z o.o.

Opinie o Gizeh Dispoform Sp. z o.o.

MX Nowy wpis

Języki angielski/ rosyjski kontrolerowi jakości mają pewnie służyć do dogadywania się z pracownikami produkcji - tak zgaduję, jakby cos, poprawcie. Ale zastanawiam się czy zarobki kontrolera, który pracuje wraz z produkcją na 3 zmiany, również wynoszą 3,2 tys. "na rękę"? Bo jeśli tak, to może lepiej mieć mniejszą odpowiedzialność za ten sam pieniądz...

RL

Za miesiąc kończy mi się okres wypowiedzenia w mojej firmie i zaczynam już się rozglądać za kolejną pracą. Widzę, że firma szuka pakowaczy. No ale trochę nieciekawe są komentarze odnośnie wypłat. No i chciałbym dopytać czy napewno nie dają nic więcej za staż pracy? Nie zwiększa się minimalna z roku na rok? No i co do tej premii za l4. To zabierają całą czy jakiś jej procent? Bo choroba się zdarzy. :(( Nie mówimy tu o nadużywaniu, tylko o wyjątkowych sytuacjach. Przez jeden dzień frekwencji zabiorą całą premie?

@były pracownik Nowy wpis
@RL

Odnośnie premii chorujesz powyżej 2 dni premii za ten miesiąc nie dostaniesz. Co do zarobków lepiej jest przyjść z zewnątrz i negocjować stawkę niż tam pracować i starać się o podwyżkę

Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Gizeh Dispoform Sp. z o.o.?

Natalka Nowy wpis

Jestem zainteresowana stanowiskiem Kontroler jakości produkcji i planuje wysłać papiery w najbliższym czasie. Chciałabym się przygotować do rozmowy. Przybliży ktoś, jak wygląda rekrutacja? Co interesuje rekrutera? Dziękuję

Firma Gizeh Dispoform Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Zarobki w tej firmie to jakis żart. Pracownik produkcyjny ma na umowie mniej niż obowiązująca płaca minimalna, dzięki "premii" 30%. Szkoda tylko ze w przypadku zachorowania premia ta jest odbierana. Na innych stanowiskach jest niewiele lepiej, a jakiekolwiek próby rozmowy o podwyżkę nie mają najmniejszego sensu, nie szanują starych pracowników lepiej jest zatrudnić nowych

Ulka

To ile zarabia zwykla kobieta na produkcji bez sb ndz kolo 4 tys zl netto ma to .

@Ulka

3200 netto

Jak tam w Gizeh? Nadal trzeba iść dodatkowo 3 soboty i 3 niedziele by na wszystko starczyło?

Amanda

Szukając pracy dla męża, znalazłam w internecie ofertę na stanowisko operatora maszyn - pracownika produkcji. Firma wymaga dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym. W jakich godzinach odbywają się te zmiany? Standardowo 6-14, 14-22 i 22-6? Jeśli chodzi o atrakcyjne wynagrodzenie, to z czego się składa? Tylko z podstawy? Bo czytałam coś o premii rocznej, ale czy jest jakaś inna każdego miesiąca? :) Dajcie znać, bo małżonek planuje złożyć tutaj swoją aplikację.

Ciekawy

Witam. Czy firma poszukuje aktualnie operatorów CNC?

cnc_wedm

Firma szuka obecnie szlifierza narzędziowego. Czy dysponuje pełną narzędziownią, również z drążarkami edm i wedm? Czy formy wykonujecie sami od A do Z czy w kooperacji?

@cnc_wedm

Firma dysponuje frezarkami, tokarkami, szlifierkami oraz wiertarką do otworów głębokich. Obecnie operacje drążenia wykonujemy jeszcze w kooperacji. Formy od A-Z (z udziałem kooperacji zewnętrznych: głównie drążenie i szlif koordynacyjny).

Urszula

Brutto to raczej nie, bo teraz to już poniżej minimalnej :) A udało ci się dostać pracę albo dowiedzieć się czegoś więcej o warunkach oprócz tej stawki? W ogóle to skąd wiesz że sami ukraińcy tam pracują, na rozmowie cię oprowadzali po zakładzie też?

Seba

Witam. Czy może wypowiedzieć się jakiś Drukarz? Wiem że to rzadkość ale proszę, jeśli ktoś z druku czyta odpowiedzcie: Jakie maszyny oraz ich stan? ;) Jakiego typu pracę drukujecie (jakie podłoże, farby, lakiery)? Jaka atmosfera wśród "swoich"? Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

maly

spoko firma

Agata
@maly

a coś więcej niż tylko spoko? jako kto pracujesz? wiesz jak tu się pracuje jako drukarz offsetowy? pytam bo ogłoszenie właśnie jest i ciekawa jestem jak praca w praktyce wygląda. w opisie są paczki świąteczne, co mieliście w tym roku?

Strefa zrzutu

Z czystym sumieniem moge polecic prace w tej firmie. Najlepiej na magazynie. Jezeli nie masz ambicji kochasz pracowac w weekendy to jest to wymarzone miejsce dla Ciebie. Kontakt z kierownikiem wymarzony. Zglosisz mu ze widziales to ci powie ze zle widzisz. Zglosisz ze slyszales to zle slyszysz. Wazne by mial spokoj. Twoje sprawy malo go zainteresuja. Najlepiej zebys byl ze wschodu lub bez szkoly. Wtedy zbytnio nie bedziesz mu przeszkadzal. A jak potocznie wiadomo praca czyni wolnym ...

Teresa
@Strefa zrzutu

Ale to od początku było wiadome, że praca jest w weekendy czy nie? Bo zastanawia mnie czy wiedziałeś na co się piszesz?

Automatyk

Witam, złożyłem aplikacje na stanowisko Elektryk/Automatyk Chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej mogę zarobić w Gizeh Dispoform jako Automatyk ? Po ile godzin praca ? Jaka jest atmosfera ?

@Automatyk

Dużo zależy od stażu pracy jeżeli jesteś świeżo po studiach nie masz co liczyć na dobrą wypłatę chociaż niekiedy może się poszczęścić:)

Były pracownik!

Witam?Mnie się bardzo dobrze pracowało w Gizehu ale jak przyszli Ukraińcy to już nie ważniejsi niż Polacy ,żeby majstrem na wtryskarkach był Ukrainiec a Polak na drugim miejscu!Żal mi tej firmy bo przepracowałam tam parenaście lat i jeszcze bym była gdyby nie to co teraz się tam dzieje!

Polka
@Były pracownik!

Kogo innego widzisz na tym stanowisku? Osobiście dobrze mi się pracuje z majstrem z Ukrainy.

@Były pracownik!

Stanowiska w naszej firmie nie są przydzielane na podstawie narodowości, lecz na podstawie kompetencji i kwalifikacji.

Mypro

Zgadzam sie z wczesniejszym wpisem produkcja musi chodzic na palarnie palić, odbijać karte i jest rozliczana z minut spedzonych na palrni a magazynierzy palą przed magazynem, przed rampami a zakaz jest na dla wszystkich

Svieta

Dlacievo my musim wyhadic na palarniu na papierosu a magazin mozet palic na terene firmy. To niesprawiedliwuje.

Budda z Nepalu

„Pracownik ma obowiązek wykorzystać urlop wypoczynkowy w ten sposób, że jedna część wypoczynku powinna trwać nie mniej niż 14 kolejnych dni kalendarzowych” – zaznaczyła PIP. W Firmie Gizeh takie cos nie istnieje. Nikt na to nie zwraca uwagi.

On

Jak tak może być, że Kholina cały czas chodzi na nadgodziny na rano i to bez żadnej przerwy między zmianami.

@On

Kto może to może!

A co, nie każdy może robić nadgodziny? Od czego zależy czy ktoś należy do tego grona?

Marzena

A tak z ciekawości. Czemu się zwolniłeś?

Czy firma Gizeh Dispoform Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Bardzo ogólne pytanie:) Firma posiada plan szkoleń, który ustalany jest na początku roku, jednak jeśli pracownik i kierownictwo widzi potrzebę uczestnictwa w jakimś szkoleniu, nie ma przeszkód, aby takiego pracownika na szkolenie skierować i takie szkolenia są finansowane przez pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Gizeh Dispoform Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Gizeh Dispoform Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gizeh Dispoform Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gizeh Dispoform Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gizeh Dispoform Sp. z o.o.